Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy korábban sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy korábban sikertelen haverom 1 év alatt becsajozott angol PUA anyagokkal, akkor nekem is megérné kipróbálni?

Figyelt kérdés

Haverom még gimiből és viszonylag gyakran találkozunk. Tavaly ilyenkor 22 évesen még szűz volt, aztán mondta hogy talált rengeteg anyagot, amik megváltoztatták a gondolkodásmódját. 1-2 hónapig csak ezeket olvasta szabadidejében, aztán csajozni kezdett. Kérdeztem lehúzták-e, azt mondta egyszer fizetett 10 dollárt pár .pdf könyvért, de ennyi, amúgy ingyen elérhető dolgokat olvasott.


Azóta 8 lánnyal csókolózott, abból 3-mal szexelt és a legutolsó három hónapja a barátnője.


Én két nővel voltam az életben, de a legutóbb is két éve és rám férne valami új információmorzsa, frissítés a témával kapcsolatban. Beválhat?

23/F


2016. febr. 1. 12:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
47%

Jesszusom, hova süllyedtünk...

Megérett az emberiség, hogy kihaljon.


Beleolvastam pár ilyen balfa.szságba nőként. Akinél beválnak a módszerek, az nem nő, hanem egy kapcarongy, aki alkalmazza, arról meg nem a férfi az első jelző, ami eszembe jut.


A haverod meg egy marha, mert ezek nélkül lehet, hogy már rég sokkal előrébb járna.

2016. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Ezek nélkül előbbre járna? 14-15 éves kora óta szeretett volna barátnőt, mint a legtöbb férfi és sosem jött össze neki.

Szerinted ha 22 éves koráig, 7-8 évig próbálkozott és nulla sikere volt úgy, ahogy addig csinálta, akkor anélkül hogy bármit változtatott volna, majd hirtelen pont most az utóbbi egy évben lett volna sikeres?


Most meg boldog, jobb kedvű, jó közérzetű. Sikereket ért el és én is látom rajta hogy több az önbizalma. Mi kell még? (Semmi.)

2016. febr. 1. 12:45
 3/37 anonim ***** válasza:
61%

Epeszu ember nem akar kapcsolatot olyan nokkel akiknel mukodnek a pua technikak.


Ha neked mindegy ki, csak valakit megdughass, akkor mindenkeppen probald ki te is.

2016. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
38%
Két ismerősöm is PUA - n informálódott és mindkettőnek összejött. Ha másban nem látod a lehetőséget, meg lehet próbálni. :)
2016. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

1-3:

De ti mit értetek PUA technika alatt? Én is még csak néhány írást, cikket olvastam, de nincs olyan hogy PUA technika. Kb mintha azt mondanád "A piros autómban nagy motor van." - Mindkettőt meg lehet fogalmazni értelmesebben, alaposabban is. Ennek az egésznek hatalmas irodalma, irányzata, ágazatai vannak.


Az PUA technika hogy megtanulod ne interjúztatás-szerűen beszélgess a lányokkal? Az annak számít, hogy megtanulod legyél rámenős és mindig csókolózz az első randin? Az az, hogy mindig te fizess? Vagy az, hogy ne? (Mivel vannak benne ellentmondások, hiszen különböző emberek írják és ők sem érthetnek egyet.) Az, hogy járj gyúrni és öltözz jól?


Kellemetlen egyrészt hogy lányokkal beszélgetek erről, másrészt hogy olyanokkal akik csak "beleolvastak". Meg akik annyira öntudatosak(-nak gondolják magukat), hogy szerintük "ilyen" (akármit is jelentsen ez) rajtuk sosem működne.

2016. febr. 1. 12:51
 6/37 anonim ***** válasza:
40%

De ti mit értetek PUA technika alatt?


En is olvastam ilyet meg kozep iskolaban, arrol szol minden tanacsnak az a lenyege hogy megmutasd hogy neked van a leghosszabb farkad es legnagyobb bicepszed, legtobb penzed es hogy legyel annyira bunko a lanyokkal.


Valoban vannak lanyok akik a nagypofaju kemenykedo bunkokhoz vonzodnak. Veluk nem lehet egeszseges kapcsolatot kialakitani, amig ebben az allapotban van. Kb ez olyan mint kihasznalni egy cselekvokeptelen embert kihasznalni.


A egeszseges lanyoknak egesz mas fele pasi kell.

2016. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
76%

A PUA-ban az a rossz, hogy nem én találtam ki.

Pénzt csinál a leghülyébb férfiakból...egy igazi kis mesevilág lenne az életem.

2016. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

6.

Érdekes, én eddig azt olvastam, hogy(an) legyél magabiztos. A múltbéli élményeidet hogyan meséld el a lányoknak érdekesen, hogy érdeklődést kelts bennük, hogyan legyél lazább és humorosabb (pl szarkasztikus), milyen helyekre menjetek randizni, hogyan kelts szexuális vonzalmat egy kicsit más viselkedéssel és hasonlók.


Valahogy a farokméretről, anyagi helyzetről, emberfeletti izomtömegről még nem sokat olvastam.


7.

Te el sem olvastál semmit, igaz? A haverom azt mondta 10 dolcsit fizetett egyszer néhány könyvért és azt is csak azért, mert jófej akart lenni és nem akarta torrentről letölteni őket. Ezt leszámítva ingyen tanult.

2016. febr. 1. 13:17
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Itt a PUA technika, a lényege, h ne térj ki a babakocsi elől se, mert te akkora menő csávó vagy:D


Ha gyakorlod, olyan menő leszel, mint a videóban szereplő pasi.


https://www.youtube.com/watch?v=We6rtCjjqQY

2016. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
62%

Ezzel az erővel egy prosti is vonzalomból van vele, eltekintve attól a húszezrestől, amit a szexért kapott.


Számold ki, ha naponta csak 150 pasi fizeti ki, mennyi az éves bevétele!


A szarkazmus és a humor a legnehezebb műfaj, akinek nem megy reflexből, az ne erőltesse, tanulni pedig lehetetlen. Betanult szófordulatokkal, monológokkal lehet próbálkozni, de úgysem azt válaszolja a csaj, amire számítasz, és ba..hatod.


Azt tanítani kell, hogy legyél érdekes, ápold a külsőd, hozd ki magadból a legtöbbet, és csókold meg a lányt, az már réééégen rossz. Akkor rajtad semmilyen PUA meg pulyka, meg páwa nem fog segíteni. :D

Komolyan, neked ehhez tananyag kell??

Hogy a csajoknak jobban bejön az izmos bicepsz, mint a hónaljszőr?


És ilyenkor én, mint nő, ne röhögjelek ki hangosan, ugye? :D


Egyébként én kérek elnézést, hogy nem merültem el hozzátok hasonlóan alaposan a nőfelszedés tudományában, és bele mertem olvasni, és ez alapján hoztam ítéletet.

Lassan egy komoly vallás képe bontakozik ki lelki szemeim előtt.


Érdekes, a csajoknak nem kell tanulni, hogy kell bepasizni, nem született rá külön irodalom és tudományág, egyszerűen csak mosolygunk, kicsit megrebegtetjük a pilláinkat, és már is sínen van a dolog. :D

Milyen szerencse, hogy nem születtem pasinak. :D

2016. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!