Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről? Gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Gáz ennyi idősen ilyeneket nézni?

Figyelt kérdés

Szerintetek ciki ha 20-30 évesen ilyen meséket néz egy pár?


Barátnőmmel általában horror, vígjátékokat szoktunk együtt nézni. De van hogy meséket, rajzfilmeket is nézünk együtt. Most valami oknál fogva, újra előröl elkezdtük nézni együtt a pokemont. Én személy szerint, nem nagyon nézek ilyeneket. Viszont south park,family guyt mindig meg nézzem. Volt hogy mentem hozzájuk, és észre vettem hogy a disney channelt nézi 30 évesen.:)



2016. febr. 1. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lany 27eves,inkabb tini mint 20eves korosztaly
2016. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki... Csak ha te úgy érzed.


Számomra a Pán Péter, vagy a Mackótestvér sem ciki, imádom, még 20 évesen is. :D

2016. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Ez egyáltalán nem gáz, csak akkor gáz, ha te magad annak tartod.


Én 25 éves nő létemre a mai napig nézek disney és barbies meséket. A párom, aki 31 éves, is szintén szereti a disney meséket, ezért együtt szoktuk ezt nézni. Szerinted gáznak tartjuk? Nem.

2016. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam.:) Mellesleg én nem nézzek, disney channelt meg ilyeneket. Régebben sokkal jobbak voltak, azt hiszem előtte, Jatix volt vagy mi... Meg akkor még mesék/ rajzfilmek mentek rajta, nem mint most ezek a tini baromságok.
2016. febr. 1. 14:25
 5/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Family Guy a legnagyobb kiràly.

A Valentin napos rész mekkora màr!!!

2016. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Louie élete a legnagyobb.:)
2016. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát hadd nézze már azt, ami kikapcsolja őt:)
2016. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*mármint nem ciki
2016. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kibszott sok felnőtteknek szóló rajzfilm van.

South Park, Family Guy, Brickleberry, Spongyabob Kockanadrág, Simpson csalá

A Pixar által készített animációs filmek pedig pl jobban érthetőek felnőtt fejjel, mint gyerek fejjel szerintem.


Nem az elkészítési mód határozza meg, hogy egy adott dolog felnőtteknek vagy gyerekeknek szól. Kibszott sok élőszereplős film/sorozat van, amit épeszű felnőtt meg sem néz, mert annyira gyerek színvonalú és ugyanígy rengeteg nem élőszereplős, ami pedig felnőtteknek szól főleg.

2016. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk amiket ma adnak a Disney Chanelen, Nickelodeonon, Cartoon Networkon, Minimaxon, azok ku-.rva fosok, az biztos, tényleg párat kivéve.
2016. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!