Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól esik, ha egy lány azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól esik, ha egy lány azt mondja: szeretlek. De baj, ha képtelen vagyok komolyan venni amikor egy 15 éves lány mondja ezt? 26 vagyok

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
A kérdés már csak az, hogy hol a kénköves pokolban szedsz te fel 15 éves kislányt? :D Legalább szép? Szerintem dugd meg a kis csajt, legjobbak a 15 évesek az ágyban. Őszintén nyüszítenek, és odaadóak, bújósak nagyon. :P
2016. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Estienne ***** válasza:

Akkor nem ha a húgod vagy rokonod. Minden más esettben érdekes. Már a 11 év korkülönbség is sok lenne de ha egy bizonyos kor felett már belefér, ez még nem az. 15 évesen még szörnyen fiatal hozzád szerintem.


Egy szó mint száz, a 15 éves mai lányok nem komolyak.

2016. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Mit akarsz te egy 11 évvel fiatalabb, 15 éves lánytól???
2016. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne beléd szerelmes? Ne nevesd ki, ha lehet.

Ennyi idős voltam, amikor volt egy plátói szerelmem, egy korodbéli pali. Nem akartam tőle semmit persze, de úgy adta a helyzet, hogy elmondtam, hogy beleszerettem. Nem vártam tőle viszonzást, csak egy kis megértést.

Ő viszont nagyon lekezelően beszélt velem, annyira, hogy a mai napig rossz visszagondolni rá.


Ne legyél bunkó, tiszteld az érzéseit.

2016. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tisztelem én csak fura :) Inkább aranyos.
2016. febr. 1. 19:41
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
31%
Mit foglalkozol te 15 éves kislányokkal? Fúj.
2016. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
31%

Az lenne baj, ha komolyan vennéd és kezdenél egy 15 évessel.

Ìgy igaz: aranyos...

2016. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Várjál, javíts ki, ha tévedek, de nem te vagy az az impotens pasi, aki az itteni kérdéseknél szokta alázni az egész női nemet?

Most ez csak egy troll kérdés, vagy miután felnőtt nőkkel nem jött össze, rászántad magad a pubertás gyerekekre?

Amúgy ha igaz a kérdés, mégis mi a fenéért jössz össze egy ilyen fiatal lánykával, akit - mint írtad - nem tudsz emberileg komolyan venni, mert...... - csak egy 15 éves?

Az ilyen lolita komplexusos perverzek olyan mocskosul hátborzongatóak... Tisztában vannak vele, hogy "szerelmük tárgya" még messze van egy normális felnőtt szintjétől, mégis megkörnyékezik őket, mert 1, a valamire való felnőtt nők elhajtják őket a búsba 2, tetszik nekik, hogy még rajta van a babaháj az arcukon. Brrrr

2016. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Neem, nem szoktam alázni nőket.

És nem, nem jöttem össze vele, hol írtam ilyet?


Pont az volt a kérdésben szerintem magyarul leírva, hogy képtelen vagyok komolyan venni.


Egyébként erről lehetne beszélni normálisan is. Én azt hittem csak barátok vagyunk vagy vigyázok rá vagy ilyesmi de egyszer ő csak kinyögte ezt és már azóta többször is. Gondolom arra vár hogy én is mondjam neki de kizárt. Tudom, hogy szeretem de nem úgy. Hanem ahogy a legjobb barátodat vagy testvéred vagy ilyesmi. Velük sem akarsz lefeküdni (jó esetben).

2016. febr. 2. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!