Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen értékrenddel bír egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen értékrenddel bír egy olyan 21 éves lány, aki szerint szánalmas és vér ciki ha a srác akivel a 6. randi után lefekszik, majd szeretkezés közben azt súgja fülébe hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

Van egy csaj haverom (én 26/F vagyok) akivel elég szoros viszonyban vagyunk, mindent megosztunk egymással, már évek óta.

Pár napja mesélte, hogy a fiú akivel randizott és lefeküdtek azt mondta neki szex közben hogy "szeretlek"

És kiakadva mondja nekem, hogy ez milyen "nyálas" már, meg hogy "tök gáz" volt az egész amiért kimutatta az érzéseit.

Eddig azt hittem elég jól ismerem a csajt, de most úgy érzem eléggé érzelmi analfabéta belül.



2016. jan. 18. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Ez csak egy éretlen izzó pinájú pics**a,
2016. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem eléggé hülye az a lány..inkább örülne hogy van egy srác aki szereti...minden nő megadna akármit egy olyan férfiért aki szereti őt..
2016. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%

Elképzelhető, hogy ez a lány igazából nem is akar komoly kapcsolatot, érzelmekkel, csak jó dugásokat valakivel rendszeresen.


Nekem amúgy van olyan ismerősöm, aki érzelmileg teljesen nulla, de közben amúgy egy baromi intelligens és okos lány, a férfiak nagyon kedvelik, mert emellett nagyon dekoratív és jó teste van. Szokott lenni komolyabb kapcsolata, vagyis általában a pasik hiszik azt, hogy komoly. Nagyon durván tudja őket hülyíteni... nem érez irántuk semmit (szerintem nem is tud érezni), de erről nem szól nekik, hazudik hónapokon, akár éveken át. Lehet, hogy ez a lány is ilyen párkapcsolatokban vesz majd csak részt.

2016. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát, részben igazat kell adnom neki, mert ennyi idő alatt nem alakul ki olyan valódi kötődés, amivel emögött a szó mögött valódi tartalom van, és nem csak egy elcsépelt duma vagy szeretetéhség jele. Ha a ti ismeretségi múltatokkal lenne ugyanilyen szituáció, ott már nem lenne annyira semmitmondó, mint így.
2016. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
Egy lotyó értékrendjével - márha annak van olyanja.
2016. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Inkább azon van a hangsúly ahogy mesélte a sztorit.

Lekezelően és szánalommal beszélt a srácról, eléggé kiakadtam rajta, hirtelen nem is tudom hova tenni a szituációt.

A srác régóta szerelmes a csajba, osztálytársak voltak gimibe, szóval nem egy idegen emberről van szó.

2016. jan. 18. 16:55
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
Isten óvja az összes pasit az ilyen libáktól. Annyi agya nincs, mint egy tyúknak, ne várj tőle logikát.
2016. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Demokrácia van! Mindenki azt mond amit akar! És mindenki annak nézi ezért aminek akarja!
2016. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a srác már régóta szereti, akkor részéről nyilván nem volt korai kimondani. De a lány valószínű sehol nincs még a kötődési folyamatban (hat randi tényleg nem sok), így nem tud mit kezdeni a rázúduló érzelmekkel, hiszen viszonozni (még) nem tudja őket. Az ő szemszögéből tapadós, fojtogatós lehet egy ilyen szerelmi vallomás.

Ettől még nem biztos, hogy érzéketlen.

2016. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

szerintem is korai 6. randin a szeretleket kimondani. én évekkel ezelőtt ismertem meg a páromat, aki tényleg életem szerelme, de nem rohantuk le egymást, majd egy hónapja ismertük egymást(túl voltunk vagy 20 randin) amikor kimondtuk először.

ráadásul szex közben? hát nem is tudom. igazat adok a csajnak. ez tényleg bizarr , nem most volt meg a helye és ideje.

2016. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!