Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondott el ilyen dolgoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondott el ilyen dolgokat a párom nekem?

Figyelt kérdés

Kezdeném ott, nem én kérdeztem, ő szólta el magát ezekben a témákban. És azóta valahogy kiábrándultam, nem az az ember a szememben, akit megismertem.

Kezdeném ott, ment valami műsor a tv-ben, sztriptizesekről. Párom megszólalt, neki volt ilyen barátnője, akihez ki is járt külföldre, és a nő szent, nagyon jó ember stb... A nőnek van férje, és sokszor a páromat kéri meg, segítsen neki ebben-abban, a férje nem tudja hogy a párom kije volt neki... el van titkolva ez is.

A másik a többes szex volt, feljött témának, és bevallotta pár évvel ezelőtt össze járt 2 lánnyal és egy sráccal minden hétvégén több hónapon át, élvezte de nem büszke rá, örül hogy megcsinálta.

Mikor az egyik ismerőse megkérte, menjen el vele swinger klubba, a párom vigyorogva mondta nekem, megérti a pasit, de nem megy el vele. Meg hogy milyen jó dolog az, de már nem vágyik erre.

Ez a két dolog volt az, amik után totálisan kiábrándultam a páromból, nem tudom ezeket feldolgozni, ez nem az én világom. Nem tudok rá úgy nézni, és nem tudom hogy lehetne ezt vissza fordítani. ?


2016. febr. 2. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondta, hogy erre már nem vágyik, nem tudom mit akarsz MÉG?


Most veled van, és tiszteletben tartja, hogy te ilyenekre nem vágysz. Mondjuk ha felvetnéd, hogy dobjátok be egy barátnőd a közösbe, nem fog elmenekülni. :D


Kiélte magát, kipróbálta, amit akart, már biztos nem fogja kíváncsiságból kipróbálni. Ennyi.


Kár ezeken kattogni, nincs ebben semmi ami, eddig ne lett volna. Csak most már tudsz is róla, tehát még őszinte is.

2016. febr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem melletted akarja kipróbálni, ha azt mondta, h nem vágyik rá, akkor úgy is van. Most nem vágyik rá. Kiélte magát. Nem 45-50 éves korában kapja majd el a kapuzárási pánik, hogy ezt még ki akarja próbálni.

Én nőként voltam hármasban, nagyon jó élmény volt.

2016. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy hármasozzatok, vagy menjetek el együtt swinger clubba, téged meg bedob a közösbe?? NEM! Ez a múltja. Vagy talán egy csillogó rózsaszín buborékban azt gondoltad te vagy neki az első? Engem is szúr a tüske, mikor előkerül az exes téma, de számomra jobb, ha őszinte, legyen bármennyire is kellemetlen, amit a párom mond. Szerintem örülj, hogy őszinte, még ha nem is ugrálsz örömödben, amiért elmondta. Most veled van, és ez így jó neki. Akkor?
2016. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Gyerekes a gondolkodásod,vagy tán nevelés kérdése,hogy neked ez nem fér bele?

Nem nőket futtatott könyörgöm.

Szerintem méltányolnod kellet volna az őszinteségét.

Fogadd el így,ez van,vagy szakíts.

2016. febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" nem az az ember a szememben, akit megismertem. " - mondjuk eddig egyáltalán nem ismerted, most meg ismered egy kicsit.

Én sohasem értem, hogy a másik bármilyen múltja miért kifogásolható, ha nem úgy lett volna, tán össze se találkoztok, nem?

2016. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!