Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy "átlagos" nő hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bino kérdése:

Egy "átlagos" nő hányszor megy el egy együttlét alatt?

Figyelt kérdés
Nem tudom kb kinek mennyi ideig tart, de mondjuk maradjunk egy óránál.

2016. febr. 2. 21:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

90-100-szor. 30-45 perc. A mostani elettarsammal. A regebbi kapcsolataimban 1-5 volt az orgazmusok szama.

N

2016. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Partnertől függ.

Volt olyan partnerem, akivel egyszer sem, másikkal meg 4-5-ször is.

2016. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
egy átlagos nő egyszer sem, mivel a férfiak lusták és érdektelenek.
2016. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Pasitól függő,ha jó az állókèpessège ès jól ismeri a tested akor akár fèl óra alat is kitud 2* 3* kielègíteni ,de ha kèptelen rá felesleges vele vesződni,ugyan minek hogy örüljön neki jó volt te meg old megagadnak mert ő sajna nem kèpes rá.
2016. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Titusztitusz ***** válasza:
Ez attol függ szinte kizárólag, hogy milyen teljesítményekre képes a férfi, meg milyen tehetsége van a szexhez...Ügyes férfi alatt gyakorlatilag "számtalanszor" mehet el a nő X idő alatt, de ügyetlen, a nőt hidegen hagyó ürge alatt viszont könnyen előfordulhat az is, hogy egyetlen egyszer sem megy el...
2016. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
1x. Bőven elég. Nem is kell több.
2016. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
1-2x. De nekem nagyon erős és utána nyugi kell utálom ha utána a pasi még rajtam tornázik mert neki nem volt jó.... amugy meg ha béna a pasi nekem 10p után már elég és fáj mindenem, kimondottan kellemetlen....
2016. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!