Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, nektek mennyire tetszen egy ilyen valentin napi este?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam páromat meglepem egy csokor vörös rózsával és egy doboz raffaelóval. Ez után pedig a szobában meggyújtom a teamécseseket, és kibontok egy üveg vörös bort (közben romantikus zene szól) Szemébe nézek és elmondom, hogy mennyire szeretem!
2016. febr. 3. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejonne :) 37 N
2016. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*5 :) szerencsés a párod
2016. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ennyire romantikus alkat, így nekem ez már sok, de aki szereti az ilyet, az nagyon fog örülni. :)
2016. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Majdnem jó.

Csak mivel mi minden nap mondjuk a másiknak, hogy szeretjük (és látom, érzem hogy így is van), ettől annyira nem lennék elbűvölve.

Ha előtte van egy finom, alapos, ráérős szeretkezés, és utána mondaná a párom, akkor úgy tökéletes. :)

2016. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem meg neked rohadtul nincs párod. A rózsa snassz, a Rafaello szintén. Ezeket bármikor veheted. Sőt, még lány havernek is. Ilyenkor különleges virágot és belga csokit vesz a párjának, akit SZERET! A gyertya karácsonyi, a bor so-so, remélhetőleg a kedvenc itala, de hogy mit fogtok csinálni arról nem írtál semmit! Egész este a szemébe nézel és elmondod hogy mennyire szereted??

Csinálj neki programot, vegyél neki ötletes apróságot, prémium csokit, vidd el legalább vacsorázni, de a legjobb lenne együtt tölteni valahol a hétvégét, stb.

2016. febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja! Jó szemét vagyok már :/
2016. febr. 3. 12:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Jók ezek a dolgok, amiket leírtál, csak mittudomén, olyan átlagos. Ez inkább csak egy kiegészítője lehetne egy élmény levezetésének. Programot kell csinálni, ami közös élmény, ahol jól érzitek magatokat együtt, egymás társaságában. Pl. egy délután az állatkertben, színházi előadás, egy napra elutazni valamerre, aztán mikor hazamentek jöhet a rózsacsokrosvörösborosrafaeló. Elmondhatod neki, hogy milyen jól éreztem magam veled, stb, stb.
2016. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes, én szintén valami programot, élményt hiányolok.
2016. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem erre inkább te vágysz mint ő.
2016. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!