Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedett így egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett így egész este, tényleg féltékennyé akarhatott tenni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm, akit nem rég visszautasítottam, pedig bejön, meg nagyon rendes, csak nem akartam, hogy a barátságunk bánja ezt. És tegnap elmentünk egy kisebb baráti társasággal iszogatni meg kikapcsolódni kicsit, és ő egész este flörtölgetett egy lánnyal, egy olyan igazi csücsöritős plázap icsáva, akire azelőtt rá se tudott nézni, mindig lehordta őket a sárga földig, meghogy neki soha nem kellene ilyen könnyűvérű lány. Most meg táncoltak, meg simogatták egymást, és közben többször fölfigyeltem arra, hogy engem néz. Meg egyszer a pultnál beszélgettem egy pasival, és a semmiből rögtön ott termett és beállt pont közénk, italt kérni. Kimentem cigizni, nem sokra rá ő is megjelent, de szólni nem nagyon szólt hozzám. Leültem az asztalhoz, hirtelen ők is befejezték a táncot, és ott mellettem nyalták-falták egymást.

Barátnőm szerint féltékennyé akart tenni, szerintetek?


L/20


2016. jan. 16. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy 14 eves veszett el a sracban.
2016. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hmm, míg azt nem olvastam, hogy smároltak is, addig simán hittem hogy féltékennyé tett végig. Nekem a csók már kicsit sok, de lehet a fiúnak ez simán belefért a "játékba". Mellesleg pont előtted.


Amúgy nekem is volt egy hasonló helyzetem egy sráccal, úgy adtam neki vissza, hogy ott volt a volt pasim a buliba, akivel amúgy egész jóban vagyunk, és elkezdtünk táncolni összebújva, és állandóan meg akart csókolni, én pedig kacérkodva kibújtam a csók alól, de nagyon jól ment a színjáték mert a srác le nem vette rólunk a szemét, forrt a dühtől, elkezdett ő is egy csajjal kinlódni, majd odamentem hozzá, és bunkózott velem, hogy menj csak vissza a barátodhoz, meg tolt elfele, végül meg bevallotta, hogy mennyire szarul esett neki amit művelek stb :D Aztán együtt voltunk egész este. Igaz végül nem volt köztünk semmi komoly, csak azért írtam le, hogy bizony van ilyen.

2016. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!