Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, ha valaki rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ha valaki rátok ír facebookon ismerkedés céljából, milyen szöveget tartotok ideálisnak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne egyből azt írja hogy "Szia! Tetszel. Ismerkedünk?" vagy ilyesmit.


A mostani barátommal is úgy jöttem össze hogy rám írt facebookon. Külsőre tetszett elsőre is és csak finoman, lazán beszélgetni akart. Egyszer sem mondta, hogy akar tőlem bármit is. Aztán elhívott találkozni.

2016. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit, most nem ismerkedek.
2016. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pont ugyan ezt a kérdést akartam kiírni en is. :)

Szerintem amit az elso lany irt azt hiszem, hogy működne, mert ennyi erővel ezt el lehet küldeni ezer másik lánynak is. Nyilván az őszinteség fontos, de nekem ez túl egyszerű ;)

2016. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jaj bocs elnéztem a NE szócskát, mindent visszavonok.

Igen az nem jo hogy ismerkedjunk az biztos, mert a Facebook nem erre való. Nah de akkor marad az eredeti kérdés mi az ami jo megnyitó?

2016. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam már ott bukta az egészet, hogy így akar ismerkedni.

A fb nem társkereső, de ha valaki nagyon akarja, írjon olyanra rá, aki benne van ilyen csoportokban.

Engem meg hanyagoljon.

2016. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én se gyakran ismerkedek ott, de megtetszett valaki aki nem közvetlenül közel lakik, szóval máshogy nem tudnék próbálkozni nála
2016. febr. 3. 16:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Rám írtak már úgy rám, hogy "szia, tetszel, van kedved ismerkedni?". Nem szoktam facebookon amúgy ismerkedni, ezért már itt elbukott a dolog, de ott meg végképp, hogy a srác neve ez volt: "Simpson család". :D


Ha ismerem az illetőt, akkor már több esélye van a dolognak, de akkor se kell, hogy egyből letámadjon. Tehát pl egy olyan indítás, hogy "szia, régen beszélgettünk/találkoztunk, hogy vagy? hogy mennek a dolgaid?'..stb jó lehet. Az már egy jó alap ahhoz, hogy beszélgessünk, tudok is rá válaszolni, reagálni. :)

2016. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Tök mindegy a szöveg. A lányok csak azt nézik, hogy elég jóképű vagy-e hozzájuk.
2016. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát, nem tudom, mert amióta facebookon fent vagyok olyan 8 éve még soha senki nem tudott olyan szöveget írni, amire érdemesnek tartottam volna reagálni.
2016. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyszeru...ha ismerkedni akar,akkor ne facebookon akarjon megismerni,hanem a fb csak egy eszkosz legyen(ha mar eloben nem tud leszolitani,vagy odajonni,mert ritkan lat stb...) arra hogy kihivjon egy szemelyes talalkozora. nekem ezzel semmi bajom nem lenne.
2018. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!