Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél mennyire negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mennyire negatív, ha a férfi azért nem volt kapcsolatban 2 éve már, mert pénzt gyűjtött az álmaihoz?

Figyelt kérdés

Több embertől hallom a környezetemben, hogy negatív, ha valaki évekig egyedül él, és valamiért nem akar kapcsolatot. Én például pénzt gyűjtöttem, hogy amiket elterveztem, megvalósíthassam. Mivel egyedül élek, és nincs havi 500 ezres nettó fizetésem, ezért tartott eddig.

Egy nőt mennyire zavar az, ha egy férfi évekig egyedül él. Pozitív, hogy nem egy nőfaló, vagy negatív, mert azt gondolják, hogy képtelen nőt szerezni magának? Ismerkedésnél ez befolyásolna titeket?

(29F)



2016. jan. 31. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Én sem zavarnék el azért egy nőt, mert évek óta egyedül él, és próbálja elérni a céljait. Inkább legyen ilyen, minthogy minden héten más pasival feküdjön le.

Biztos van olyan is, aki azt fogja gondolni, hogy képtelen volt magának a pasi találni valakit.

2016. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ez eléggé nagy előítélet lenne,ha számítana. Inkább arra lennék kíváncsi, hogy korábban voltak-e már komoly kapcsolatai! (eljegyzés,válás,együttélés)


Ha 29 évesen még nem élt együtt nővel,az nem probléma, de 35 felett már az lehet.


Az, hogy nem nőfaló,az mindenképp pozitív,mert nem kell azon gondolkozni, hogy vajon van-e már HPV-je, vagy herpesz-e :D


Egyébként minden attól függ, hogy a nő hogy gondolja. Pl én ismerem a mai korhadt undorító világot,tudom mennyire nehéz ismerkedni, és az ország gazdasági milyenségéből is adódik ez a nagy elidegenedés....Nem csodálkozom már semmin.

2016. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

bocs a pénz kimaradt: nekem tetszik pl, hogy gyűjtött pénzt arra,amit nagyon meg akart szerezni,vagy elérni!


ez jó magatartásra és fegyelemre,ambícióra vall :)

2016. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jobb, ha ezt nem mondod el. Inkább kamuzz be pár egyéjszakás kalandot erre az időre!
2016. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Blade Bone ***** válasza:
77%
Mintha csak azt mondanád, hogy nő mellett nem lehet pénzt gyűjteni. :D
2016. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
#5 Miért, talán lehet? Egy barátnőt fenntartani súlyos tízezrekbe kerül havonta. Persze a nők nem szeretik, ha ezzel szembesítik őket, így valóban nem szerencsés ezt mondani.
2016. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#2 - Előtte volt kapcsolatom, az utolsó 5 évig tartott, előtte egy 2 évig, azelőtt pedig ilyen 3-4 hónapos próbálkozások csak.

A mai világot azért én is ismerem, mert azért mégsem vakon járok, de tény, hogy nagyot változott a világ az elmúlt 10 évben. :)


#4 - Nem vagyok az egyéjszakások híve, ez ki is derül rólam pár mondat után, plusz a viselkedésemből, szóval szerintem nem igazán lenne értelme hazudni. :)


#5 - Egy nő mellett kevesebbet tudok félrerakni, mint egyedül. Azért, mert 2 kereset van, nem jelenti azt, hogy több pénz is marad. Sőt..

2016. jan. 31. 13:26
 8/18 Blade Bone ***** válasza:
Ezért raktam a nevetős jelet. :D Bár ismerek pár nőt, akik dolgosak és nem szórják a pénzt, és gondolom többen is vannak. Egyébként minél többet gyűjtött a kérdező, a plázacica annál többet költ, :D mikor elszegényedik akkor meg majd tovább repül a szél hátán. :D Én nem járnék pénzzel egy nő kedvében sem..
2016. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
kit érdekel? El kellene már felejteni azt, hogy mindig a nő kedvében kell járni! akinek ez nem tetszik, hogy te pénz gyűjtöttél, azzal nem kell foglalkozni. Van válogatási lehetőség, csak az országban van kb 4,5 millió női egyed.
2016. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a magánügye, hogy miért nem keres éppen társat célzottan. Senkinek semmi köze hozzá, amíg ezzel nem árt senkinek, és nem nyavalyog folyton. Engem nem zavarna, én is évek óta nem foglalkozom társkereséssel, egyenesbe kellett hoznom az életem, addig nem tudok egy kapcsolatot jól és tartósan működtetni, míg én nem vagyok jól.
2016. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!