Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Étterembe szolgálnak fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Étterembe szolgálnak fel születésnapi tortát külön kérésre?

Figyelt kérdés

A barátomnak holnap után lesz a születésnapja és most akarok egy étterembe asztaltfoglalni( hogy tutira legyen szabad) tudnak sütni vagy beszerezni egy pici tortát egy szál gyertyával? Meg mekkora arat számíthatnak körülbelül fel egy zsurtorta méretűert?


Vagy nem is illik étterembe születésnapi tortát kérni más idegen emberek elott??... :D


2016. febr. 4. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát hívd fel őket és kérdezz rá.

Általában úgy szokták, hogy te viszed a tortát, ők pedig hűtőbe teszik addig. Megbeszéled, hogy mikor hozzák ki.

2016. febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Trófea éttermekben van ilyenre torta akció:

[link]

A többi helyen meg meg kell kérdezni, de biztos van lehetőség. Szerintem a többi vendéget nem zavarják az ilyenek. :-)

2016. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az nekem is eszembe jutott hogy viszek, de sajnos nem megoldható mert más városban leszünk és feltűnő lenne ha külön en elmennek valahova mindjárt jövök címszóval amíg beszaladok egy cukraszdaba mar ha nyitva van télen legrosszabb esetben a Tescóba venni egy tortát..


Fel akarom hívni csak nem tudom mennyire fosvenyeskedo kérdés az hogy mennyibe kerül a torta beszerzese

2016. febr. 4. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!