Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép Kulcsár Edina?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép Kulcsár Edina?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 4. 12:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
10-es skálán hányasra értékelnétek?
2016. febr. 4. 12:58
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

8-as.

Ez a képe egyből megfogott.

[link]

2016. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Egy proli c kategorias ribizli.

Nem, nem szep,

2016. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a zsánerem. Imádom az arcát, meg azt a kisbabás stílusát. Szétcsapkodnám a farkammal a fejét. :D
2016. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon,de nem csak a külleme miatt, lelkileg is nagyon szép lány. :)
2016. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Íme a GYIK-társadalom újabb képmutató hazugságai, kiváncsi lennék, nektek milyen nőitek voltak? ez a lany a barna lányok között 9,5.

Nekem olyan 9es de csak azért mert szőkeket szeretem, de ettől függetlenül ez egy nagyon jo csajszi.

2016. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is nagyon szép lány, DE MŰ. Nekem az ilyenek nagyon tudják szúrni a szemem. Elismerem, ha valaki szép, csinos, tényleg kb 10/10-es a csaj, de ezt a "megcsinált" szépséget fel nem bírom fogni, hogy tudták szépségversenyen is díjazni. A fiatalabb nők nagy részéből ki lehetne hozni ilyet, csupán pénz kérdése az egész. Most meg úgy csodálja mindenki, mintha a Jóisten teremtette volna ilyen szépnek.
2016. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Titusztitusz ***** válasza:
Némelyik belinkelt fotón egész jól néz ki, másokon meg baromi ronda...Úgyhogy egy 10-es skálán és olyan 4-5-re tippelném...
2016. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Átlagos.
2016. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Külsőre tetszik. Ergo szex mindenképpen lehetséges.

De a kapcsolat már kétséges.

2016. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!