Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit csókolóztok a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit csókolóztok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Kérdésemhez azokhoz a párokhoz szól elsősorban akik több éve együtt vannak.

Mi 4 éve vagyunk együtt és sajnos az utóbbi időben elég keveset csókolózunk.Szex előtt mindig van,de egyébként alig.Néha van hogy eszembe jut a nap végén hogy nem is csókoltuk meg egymást még ma úgy igazán,csak gyors kis puszikat váltunk.

Szeretjük egymást,a szex is jó és rendszeres,de valamiért a csók már sokkal kevesebb mint régebben.


Ti mennyit csókolóztok?


2016. febr. 4. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyelves csók keveset van. Szex közben, néha, de akkor sem mindég. De engem nem zavar, sőt jobb is így, sosem szerettem smárolni. :p
2016. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is 4 éve vagyunk együtt és szoktunk még csókolózni, napi 4-5 biztos van, nem számolom.
2016. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is nemsokára 4 évesek leszünk (milyen vicces, hogy mind hasonló cipőben járunk), de szoktunk azért szexen kívül is csókolózni. Szám szerint pontosan nem tudom, mennyit. Hétköznap mikor több dolgunk van, nem olyan sűrűn, de hétvégenként azért szánunk egymásra időt.
2016. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
heti 1-2-szer, én egyáltalán nem szeretek
2016. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!