Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lesz nyálas az ajkatok mikor a párotokkal csókolóztok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Már csak ott tartanák :D
2014. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20 éve vagyok a mostani párommal, de ez a kérdés még nem merült fel bennem. Biztos rosszul csináljuk, de én nem emlékszem, hogy egymás nyálai folynának ki a szánkból csókolózás közben. Vagy mi egyébre gondoltál?
2014. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon picit csak. Nem úszunk a nyálban.:D
2014. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ne úgy képzeljétek el hogy folyik a nyál :D mondjuk ha már huzamosabb ideje csókolózunk akkor az ő ajka és az enyém is nyálas lesz (minimálisan), és ez őt zavarja.
2014. aug. 18. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nyelje le, a nyál a szátokban van, csókolózni meg nem tudtok a seggetekkel, szóval az élet ilyen tragikus
2014. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát mi lehet, hogy valamit rosszul csinálunk, de mi eléggé nyálasak leszünk:d
2014. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem teljesen mindegy, élvezni kell, ha bő nyállal, akkor úgy, ha nem, akkor anélkül. :) Az a lényeg, h a vér elkezdjen ömölni oda, ahova kell. :D Amúgy én se figyeltem még erre fel nagyon, még kiskoromban talán néztem, h csupa nyál lettem, de az csak egy játék volt. :D
2014. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!