Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszom a páromra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a páromra, amiért ő kidobta a sminkjeimet?

Figyelt kérdés
Mindig ki volt akadva, hogy túl sok időt töltök sminkeléssel, anélkül úgyis jobban tetszenék neki, csomószor kell azért várnia rám fél órákat, mert sminkelek, stb... Ma reggel is ez volt, már lent várt a kocsiban, mikor én még sminkeltem magam, majdnem elkéstünk a munkából ez miatt. Erre fel mire hazaértem, eltűntek a sminkjeim. Kérdeztem hova lettek, és azt mondta kidobta, mert elege van abból, hogy 24-ből 25 órát sminkeléssel töltök. Nagyon kiakadtam. Szerintetek kinek van igaza?
2016. febr. 4. 18:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
68%
Pfff. Szakítanék vele, ha ilyen gyökérségeket csinálna.
2016. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettőtöknek. Abba is gondolj bele, hogy számára úgy jön le, hogy sminkek >>> ő
2016. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Sunshinedoll ***** válasza:
62%

Jogosan hát, azok a szarok nem olcsók. Megőrülök az ilyentől. Ő kidobta a sminkcuccaidat? Te meg dobd ki őt. De előtte fizettess ki vele mindent.

Jaj de felidegesítettem most magam :D :D :D Ekkora b-romarcú sz-rházit, te jóisten

2016. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%

Miért sminkelsz annyit?


Egyébként rossz a kategória. Ez nem a tini párkapcsolatok rovat.


Nyilván nem kellett volna kidobnia, de neked se kell ám 20 kg vakolatot magadra kenni.

2016. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
Nőként mondom, hogy az is elfogadhatatlan, hogy a te sminkelésed miatt legyetek késésben, egyébként meg gyerekes, amit csinált.
2016. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
48%
Ja, nem kell ám annyit sminkelni, de az utcán azért ti is a szépen sminkelt szép lányokat nézitek csüngő szemekkel, de az asszony az ne sminkeljen, mert elkéstek, meg ő amúgy se azért van, hogy vonzó legyen, még a végén őt is megnézik mások!
2016. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%

nyilván nem az első eset volt, hogy a sminkelés miatt várakoznia kellett volna rád, vagy hogy elkéstek a munkából.

én nem kidobtam volna a cuccaid, hanem egyszerűen otthagytalak volna aztán old meg a munkába menetelt.

szerintem nem vagy kisgyerek, szóval a 15-20 perccel korábban kelés a sminkelés miatt nem hiszem hogy gondot okozna.

a más tulajdonát megkárósító viselkedésnek én sem vagyok a pártolója, szerintem amúgy biztosan nem dobta ki csak eldugta valahová.

minden esetre neked kéne változtatni azon, hogy időbe elkészülj és ne kelljen rád várakozni.

én elég precíz ember vagyok, nálam az idő "szent", utálom a pontatlanságot, a várakozást, a kapkodást, szóval valamilyen szinten megértem a barátod reakcióját.

2016. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Én elhiszem,hogy felhúzta magát, ettől függetlenül nagyon gyerekes amit tett. Kelj fel 10 perccel hamarabb,hogy időben kész legyél. Azért munkából elkésni ilyen dolog miatt enyhén szólva szánalmas. Nőként mondom.
2016. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
En baromi merges lennek ha a ferjem ilyet csinalna, mert a sminjeim nagyon dragak de ezzel szerencsere o is tisztaban van, masreszt elfogadja es megerti h en szeretem a sminkekek es eszebe sem jutna kidobni oket.
2016. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Noblesse Oblige ***** válasza:
94%

Jogosan vagy mérges! A smink nem egy olcsó muri! (én nem vagyok egy nagy sminkguru, de az én palettám is kitesz 24 ezret! - össz-vissz)


Ettől függetlenül már tényleg nagyon idegesíthetted a párod, ha képes volt tőlük megszabadulni! Szerintem ezt mindenképp beszéljétek meg.

2016. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!