Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek, csúnya embereknek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek, csúnya embereknek is nagyon fáj, ami nekem, hogy nem kapjuk meg azt a figyelmet, amit a jobb géneket örökölt társaink igen?

Figyelt kérdés
Igen, én sem nézném magam, ha lány lennék, mert egyáltalán nem vagyok vonzó... De ez annyira fáj...
2016. febr. 6. 02:17
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

olyan unalmasak ezek a kérdések...

legalább raknál ki egy képet magadról...

2016. febr. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Én ronda nem vagyok,de kaphattam volna jobb géneket is.Eléggé fáj.Az meg főleg,ha olyat olvasok,hogy szép csaj nyavalyog,amiért kerülik a pasik,mert nem mernek hozzá odamenni,meg előítéletesek velük az emberek,hogy biztos beképzeltek és buták,meg őket csak szexre akarják használni.Cserélnék egy ilyennel.Egy szépnek fogalma sincs,hogy annak sokkal rosszabb a helyzete,aki nem annyira szép.
2016. febr. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Fiatalon fájt. De ahogy egyre öregszem, egyre kevésbé érdekel. Ez az előnye az öregedésnek. Egy adott kor után már mindenki csúnya lesz, nem fogsz kilógni a sorból. :D
2016. febr. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Rajtam aztán minden megvan, amit egy nő nem szeretne. :)

Azt veszem észre, mondjuk munkahelyen, baráti társaságban, hogy első alkalommal még nem kapok figyelmet.

Aztán ahogy megismernek, minél többet beszélgetünk, annál több figyelmességet kapok: kinyitják a férfiak az ajtót, előre köszönnek, megkérdik milyen volt a hétvége, felváltják a pénzem, hogy tudjak kávét fejni az autómatából, sőt meg is szoktak hívni kávéra.

Pusztán udvariasságból, sőt a főnökük sem vagyok.


Ez a fajta figyelmesség és kedvesség a maximum, amit embertársaimtól elvárok, nekem tökéletesen megfelel, és nem keverem össze a vonzalommal.

De attól még jól esik, ha nőként kezelnek, és előzékenyek.


Vadidegenektől nem szoktam ilyet elvárni, meg nem is szokott meghatni, ha a buszon nem ugrálnak lesegíteni, meg a pláza bejáratánál előbb megy be a kis kötsög, épp csak az orromra nem csapja az ajtót.

Ez nem az én külsőmről szól, hanem az ő neveltetéséről, úgyhogy lepereg.

2016. febr. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is, de már megszoktam.
2016. febr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elértem azt a szintet,hogy leszarom más emberek figyelmét, nem kell engem sajnálni, felnézni rám,se segíteni nekem, boldogulok egyedül is, nők nélkül is. Találok más elfoglaltságot.
2016. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ronda kis béka voltam, messziről kerültek (igen, az sz@r volt), aztán rájöttem, hogy hogyan hozzam ki a maximumot a dologból. Rendberakattam a fogsorom (kiálltak a fogaim), helyre tettem a hajam, komolyan sportba fektettem az időm, lecseréltem a ruhatáram, kiszedtem a szemöldököm,... Komoly erőfeszítéseket tettem. Megérte. Kitörtem a szerepemből, népszerű lettem. Az után, hogy egész gyerek/tinikoromban kis béka voltam, néha elégtétel, amikor egy régi ismerős hirtelen érdeklődést mutat.

Szerintem ne könyveld el magad annyival, hogy rosszak a gének. Dolgozz magadon és mutasd meg a világnak, hogy mi van benned, aki meg eddig nem vett észre, az csssze meg.

2016. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!