Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok szándékosan az orrotok alá fingana?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Oda megy és a seggét az orrod alá tolja és úgy szellent, vagy mi a fran.c???
2016. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szánalmasnak, gyerekes dolognak tartom ha valaki ilyet csinál. Totál kiábrándító lenne ha szándékosan.
2016. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

# 1


Igen, vagy pedig belefingik a saját kezébe és befogja vele az orromat.

2016. febr. 8. 14:20
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Gusztustalan és kiábrándító. Valószínű, ha ez rendszeressé válna, akkor dobnám egy intelligensebbért.
2016. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ott!
2016. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Ha az "orrotok alá"-t úgy érted, hogy pl. melletted áll, és úgy, poénból, akkor röhögnék. Mert nem vagyok a karót nyelt fapina, emberek vagyunk, és örülnék, ha ilyen felszabadult mellettem.


Ha viszont úgy érted, hogy valóban a képedbe nyomja a valagát, az bunkóság

2016. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

csinált ilyet, de alaposan elbeszélgettem vele,hogy nekem ez nem pálya, és undorodok az ilyesmi viselkedésétől.

azóta nem csinált ilyesmit, vette az adást.

ha nem értett volna a szóból és rendszeresen ezt csinálná, nem tudom,hogy mellette maradnék -e, hiába szeretem.

de nekem ez tényleg kiábrándító és megalázó . ha a barátaival ezt csinálja, nem érdekel, de én is próbálom a jobb formámat hozni előtte, vonzónak maradni. akkor ő se "kényelmesedjen el" ilyen téren.. mert a kapcsolat ilyet kétlem,hogy bárki is az orra alá fingana az új barátnőnek.. évek után már úgy lehet vele,hogy miért ne?

2016. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7# vagyok

a kapcsolat elején nem csinálna ilyet*

(kimaradt)

2016. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"Nyami-nyami-nyami, fingjál arcon, Cartman, légyszi'."
2016. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Én röhögnék egy nagyot, de aztán megdugnám keményen a csajt :D
2016. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!