Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnatok hozza, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok hozza, ha a volt parotok azzal allna elo, hogy nem veletlenul csuszott be a kozos gyereketek?

Figyelt kérdés

Fiatal egyetemista voltam mikor megismerkedtem a nalam 10 evvel idosebb parommal. Fel ev utan "becsuszott" a baba. Megszakitassal "vedekeztunk", ebben az egy esetben nem tortent megszakitas, elotte se es utana se (8 evig) nem fordult elo ilyen baleset.

En meg nem voltam kesz az anyasagra, de vallaltam a babat. A kapcsolat megromlott, gyermekelhelyezesen tul vagyunk, en kaptam a felugyeleti jogot. Utana bevallotta, hogy annyira tetszett neki a szemelyisegem es a haziassagom, hogy a gyerekkel akart megfogni, magyarul pontosan tudta akkor, hogy mit csinal.


Ha nem lett volna a gyerek mar biztos sokkal hamarabb vege lett volna a kapcsolatnak. Meg most is alig hiszem el, hogy hogyan lehet valaki ennyire aljas.

Van hasonlo sztoritok?


2016. febr. 3. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem lepődnék meg, ha a te sztoridat kellett volna átélnem. Már nem azért, de egy 30 körüli férfi nyilván tudja, mit csinál, és nem fog balesetből beléd élvezni. Ezt kb. egy szűz fiú esetén lehet elképzelni, azért utána az ember elég hamar eljut az önkontroll szintjére, főleg, ha annyira bátor, hogy megszakítással védekezzen. Szóval elég gyanúsnak kellett volna lennie ennek már akkor, de hát ti dolgotok.
2016. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz gyereket akkor vedekezel te is, es nem bizol a "majd vigyazok" szovegben. Atvert a parod de egy ilyen helyzetben te siman megakadalyozhattad volna az atverest.
2016. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is próbálkozott az exem hasonlóval, ő a gumit "felejtette el" felhúzni, én meg a pillanat hevében tök nem arra figyeltem. Azt láttam, hogy ott a gumi előkészítve, eltűnt, matat, gondoltam minden OK, aztán a szex végén esett le, hogy nem volt rajta.


Jó nagy hisztit csináltam, és mikor meg akarta beszélni a dolgokat (napokkal a szakítás után), ő is azt mondta, hogy remélte, hogy teherbe esek, és akkor sikerül "megfognia". Én meg mondtam, hogy akkor legfeljebb elvetetem, mert úgyis az én kezemben van a döntés.

Ezen megint jól összevesztünk, és azóta nem is akarok hallani felőle.

2016. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És gyerekek, ezért védekezzetek mindig!
2016. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, egy gyerekkel hogyan lehetne megfogni valakit. Ha megromlana a kapcsolatunk, pont nem az lenne a döntő, hogy van-e közös gyerekünk. Normális, törődő viselkedéssel, szeretéssel és hasonlókkal lehet megfogni valakit...
2016. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szexeltek és nem védekeztek, ebben mi a véletlen? Ha nem akarok gyereket, akkor minden tőlem telhetőt megteszek ellene, nem másra mutogatok. Ettől függetlenül persze szemét dolog.
2016. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A megszakítás NEM védekezés, szóval nehogymár átverve érezd magad. Átverés a be nem vett tabletta, meg a fel nem húzott/kilyukasztott óvszer, de nem ez. Az előváladékot bemutassam neked?
2016. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló sztori........

A legjobb haverom külföldön kapott egy hivatalos levelet, melyben "gyermektartási díj végrehajtásának kérelme" szerepelt. A srác 4 éve nem él itthon, van egy külföldi felesége és egy kislánya.

Az egy dolog, hogy azt sem tudja mind a mai napig, hogy ki az anya, de az még gázosabb, hogy papíron van egy 5 éves fia. Apasági vizsgálat, kifizette, és tényleg Ő a biológiai apa. AZ is kiderült, hogy ki az anya....bár állítása szerint soha nem látta. Az hogy a ondó hogy jutott a Nő hüvelyébe az még ma is rejtély, de vannak ilyenek. A magyar jogrend ilyen szempontból nevetséges, férfiként esélyed sincs védekezni. Természetes megpróbálta a megosztott gyerektartást kezdeményezni, de elutasították. És ami igazán nevetséges, a gyerektartás visszamenőlegesen is érvényes, amit egyszerűen fel sem tudok fogni.

Soha ne hagyjál anyagot magad után, saját kezűleg kell rendet tenni és akkor nyugodtan alhatsz!!!

2016. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%

"7" reagálva

Mutasd már be az előváladékot.....mert attól te a büdös életbe nem leszel terhes. Egészséges férfi előváladéka nem tartalmaz spermiumot, mert azt nem a here termeli, hanem a prosztata és C.mirigy. Ha mégis tartalmaz, az prosztata rendellenesség következménye(betegség!!!), vagy az előző ejakulációból visszamaradt sperma maradéka.

A legtöbb becsúszott baba az utolsó "baleset" eredménye....ez pont olyan ,mint amikor nem mosol kezet evés előtt!!!

37F

2016. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mennyire szánalom az ilyen férfi(?).
2016. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!