Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen típusú nőkben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen típusú nőkben mit látnak a férfiak?

Figyelt kérdés

[link]


És senki ne jöjjön azzal, hogy az ilyen nők nem kellenek a férfiaknak, mert igenis van rá bőven kereslet.


2016. febr. 8. 14:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván a hasonló értelmi szinten lévő férfiak álma egy ilyen nő, de én messziről kerülöm őket.
2016. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem írok inkább semmit az ilyen viselkedésű nőkre...
2016. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

Csak azoknak a férfiaknak jönnek be az ilyen nők, akik ugyanilyen agyi szinten vannak.

Ne mondd már, hogy nem ismersz olyan férfit, akinek nem jönnek be, mert úgyse hiszem el!

2016. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hogyne ismernék, csak nem tudom mi az mit "látnak" egy ilyen proli csajban.
2016. febr. 8. 14:55
 5/22 anonim ***** válasza:

3-asnak igaza van.

Aki azon a szinten van agyilag, annak az jó.

illetve aki szerencsétlen de tele van pénzzel, annak jó az ilyen mert mást nem kap csak ilyen pézzabálót.


De normális férfinek ilyen nem kell, de valószínűleg neked is a műmájer csávó kell.

2016. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Titusztitusz ***** válasza:
Kár hogy nem tudja lejátszani a gépem a videót...El tudná valaki mondani, hogy mit csinál a videón az a nő? Csak kíváncsiságbol kérdezném...
2016. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Van luk a lábuk között, ahova többnyire szabad bejárást engednek, és szép formás mellük van. Persze van kockázat, teherbeesés engem kellemetlenül érintene, ezért biztos nem vállalnám be.
2016. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Ennyi erővel én is kérdezhetném, hogy mit látnak a kigyúrt, de bunkó férfiakban a nők? Mert vannak nők, akiknek ezek tetszenek.
2016. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#6 hisztizik, amiért nem kapott időpontot a kozmetikustól.
2016. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Titusztitusz ***** válasza:
Köszi a választ...
2016. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!