Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha még középiskolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha még középiskolás korortokban tetszett egy srác. Mennyire valószínű, hogy 6-7 évvel később is tetszeni fog nektek, ha közben nem is láttátok egymást?

Figyelt kérdés
Egyébként csak látásból ismertük egymást. Illetve egyikőnk sem változott sokat külsőre, de a hét év meglátszik mind2nkön. :)
2016. febr. 9. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem már nem jön be annyira az, aki középsuliban tetszett. Olyan semmi extrának látom, nem csúnya de nem is vonzó.
2016. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az hogy tetszik az eléggé tág kifejezés számomra, hiszen itt csak a külsőségekről van szó. Szóval erre nem nagyon lehet válaszolni, attól függ hogy a lánynak milyen srác az esete, és hogy a srác milyen irányba változott.:)
2016. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kb. általános 6. óta plátói szerelemben voltam egészen 9.-ig az egyik gimis srácba. Álnevet adtam neki, és teleírtam a naplómat vele (ne kérdezzétek mire volt jó az álnév, a naplómat csak én olvastam :D )

Elloptam a röpdolgozatait, meg összegyűjtöttem az eldobott papírzsepijeit, és ezeket ereklyeként őriztem otthon! :D

Aztán ő elballagott, évekkel később én is...majd főiskolára mentem egy 350km-el messzebb lévő városba, ahol az első héten, az egyetemi buliban az újdonsült barátnőkkel épp a pasis sztorikról beszélgettünk, amikor az asztalunk mellett halál lazán elsétált az én plátói szerelmem! :D

Hát abszurd egy helyzet volt...amúgy pedig már nem tetszett, sőt azon gondolkoztam, hogy annak idején mi foghatott meg benne...a választ nem találtam meg, de mindegy is...jó volt ez így, ahogy volt!

2016. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem középiskolás koromban annyira változó volt az ízlésem, hogy minimum évente megtetszett valaki más (ekkor kezdtem "felfedezni önmagam"). Aztán egyetemen megismerkedtem a most már volt párommal, aki teljesen eltért attól, ami addig tetszett. Teljesen más volt és nem is hittem, hogy ilyesmi nekem valaha fog tetszeni. Azóta már pontosan tudom mik azok a dolgok, amik igazán megfognak. Szóval 99%, hogy nem tetszene az, aki középiskolában tetszett.
2016. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!