Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom telefonál a kolleganőjév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eva 9174 kérdése:

Párom telefonál a kolleganőjével:Na és, jó kislány voltál? Szükséged van rá? Nekem van olyan az asztalomon, adhatok belőle, tudod, ha elég kedves leszel, meg ilyesmi. Ennyit hallottam, a másik végén pedig folyamatos kacarászást.

Figyelt kérdés
Felháborodtam, de a párom szerint ez nem flörtölős, SŐT, vannak a normális emberek, akik tudják, hogy ez tök o. k, és vagyok én. Tényleg én vagyok a hülye? Ez nem tiszteletlen dolog előttem így beszélni más nővel? Nem flörtölős? Kíváncsi vagyok a véleményekre.Ha ez számít 42 és 44 évesek vagyunk, 2 gyerek 6 és 8 évesek, mind hallottuk a beszélgetést.
2016. febr. 9. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
De, ez flörtölés.
2016. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pfff. Aznap már nem aludhatna otthon, dobnám ki a pitsába a cuccaival együtt.
2016. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%

Hát szerintem ez elég érdekesen hangozhatott, viszont mivel előtted csinálta, így nem hinném, hogy lenne titkolnivalója.


Valószínűleg cikis helyzetbe kerülhetett valami miatt a kolléganője és ő meg cukkolta. Gondolom jó ideje dolgozhatnak együtt...nem hinném, hogy aggódni kellene. :)


De azért megmondhatod neki, hogy legközelebb kiporolod a seggét, ha itt olvadozik a telefonban! :D

2016. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3

Lófszt, annyiba se nézi a nőjét, hogy ne előtte csinálja. Én fogadni mernék, hogy már meg is volt neki a nő a munkahelyén, és ha kiderülne, akkor is csak leoltaná a párját, hogy ne hisztizzen, egy férfinak szüksége van ilyesmire meg hasonlók, lényegében a párja lenne akkor is a hibás és a hülye.

2016. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De ez elég flörtölős. Te ismered a férjed, neked kell tudnod mennyire megszokott tőle ez a fajta lazaság a kollégákkal.

Ha az én párom ilyesmit csinálná nagyon furán néznék. Ő még velem se neszél így nemhogy más nővel.

2016. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő sem beszél velem így. Csak a kolleganőkkel. Azt mondja többel is, de ez teljesen normális, mindenki számára. A baj velem van. Az eddigi kommentek mást mondanak.
2016. febr. 9. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem normális. Én azt hiszem kikaptam volna a kezéből a telefont és intéztem volna hozzá egy-két keresetlen szót. Utána pedig eldönthette volna, hogy hol szeretné az éjszakát és a hátralévő életét tölteni.
2016. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Két gyerekes, 40 feletti emberekről beszélgetünk, nem pedig 17 éves szexuálisan túlfűtött tinikről!!!!!


Azt gondolom, ha megcsalna, akkor nem a gyerekek és a te füled hallatára cseverészne a szeretővel! Akkor sunnyogna, és titkolózna. Lehet ő a bohém úr az irodában, aki mindenkit ugrat, mindenkivel flörtölget egy kicsit...igen ez könnyen lehet! De koránt sem biztos, hogy valaha is megcsalna!


Annyira utálom, hogy itt rögtön mindenki képes úgy ítélkezni, hogy nem is mérlegeli az alap adatokat!

2016. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kérdés nem a megcsalásról szólt, hanem, hogy flörtölés-e ha valaki így beszél, és hogy tiszteletlenség-e az embernek a párja előtt így beszélni. Valamint jogos-e, hogy ő lehülyéz engem, amiért ez nekem nem tetszik. Köszönöm még egyszer.
2016. febr. 10. 19:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát valószínű már meg is volt neki!Hagyd a francba
2016. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!