Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a viszony a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a viszony a barátom és az exe között?

Figyelt kérdés
A barátom ex nője tavaly férjhez ment. A nő küldött magáról esküvői képeket, kötött sálat a barátomnak. A férje elől eltitkolja ki neki. Azt mondta neki, egy régi haver. Mindenért felkeresi, mindent tőle kérdez meg. Legutóbb a reptérre kellett utaznia a barátomnak az exe anyáért. Mikor megkérdeztem a barátom normális dolgok-e ezek, azt mondta igen, az exe nagyon rendes nő, ő tudja miken ment át, és megérti. AZt hozzá tenném, a nő az éjszakai életben dolgozott külföldön sokat. Még mindig szeretik egymást? Az exe miért az én barátomtól kér segítséget folyton? Barátom azt mondja, az exe egy ismerős, nincsen semmi köztük, csak barátilag segít neki.
2016. febr. 10. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudni mi a norma nala, viszont azt se hagyjuk ki, hogy nem feltetlen kell egy kapcsolatnak rosszul vegzodnie..
2016. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom milyen exét akartok telepíteni, de inkább bízzátok egy hozzáértőre!
2016. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
??
2016. febr. 10. 13:50
 4/5 omba ***** válasza:
Ritka, de én nem akadnék fent rajta, az egyetlen gyenge pont, hogy a férj előtt titkolóik, de az meg legyen az ő bajuk.
2016. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Engem csak az zavarna hogy titkolja hogy ki volt neki a parod a ferje elott. Ha nagyon betelne a pohar en tudatnam vele. Ha ilyen joban vannak, akkor hozzatok ossze egy kozos programot a ferjevel egyutt. Ott pedig vagy elszolod magad vagy nem, ez rajtad all.
2016. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!