Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjes, családos nő vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes, családos nő vagyok, és férjes, családos nővel van viszonyom. Szerintetek ez életképes kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy buli után több mint 2 hónapja összejöttem egy barátnőmmel. Elmondtuk a férjeinknek, áldásukat adták ránk, tehát a tudtukkal és beleegyezésükkel "járunk". Eleinte érzelmileg nem keveredtem nagyon bele, így nyugodt is voltam, de most már nagyon szerelmesek vagyunk egymásba, és félek, hogy ez a viszony nem tartható fenn hosszú távon, és akkor nagyon össze fogok/fogunk zuhanni, főleg, hogy rendszeresek köztünk a veszekedések.

2015. szept. 7. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagy az isten allatkertje. Hagyjatok egymast beken a baratnoddel es foglalkozzatok a ferjeitekkel meg a gyerekeitekkel...

18/L

2015. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez is egy vélemény, de (bár nem írtam oda) inkább 30 felettiek válaszát várnám, akiknek már van némi élettapasztalatuk is. Hidd el, 18 évesen még én sem hittem egy csomó dologról, hogy velem ilyen megtörténhet, aztán látod, mégis...
2015. szept. 7. 17:25
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
elvileg lenne esélyetek. Gyakorlatilag meg mhol meg fognak benneteket bélyegezni.
2015. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy a férjed és a gyerekeid fontosabbak, vagy egy nő.
2015. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen eletkepes kapcsolat, csak nem hetero de attol meg alapbetoen ugyanaz. Eppugy ahogy a hetero kapcsolat sem eli tul a sok veszekedest mint, igy a tietek sem fogja ha nem figyeltek oda ra. Azert ez egy eleg frusztralo helyzet lehet mindenkinek, nem egyszeru helyzet, de ha telleg szeretitek egymast akkor ne adjatok fel, az ember ritkan talalja meg a tarslelket (mar ha megtalalja:-)))


33/N

2015. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet életképes, ha érzelmileg megpróbálsz távol maradni tőle. A férjeitek nyilván nem a szerelemre, hanem a szexre adták áldásukat. Szerintem próbálj meg érzelmileg kihátrálni ebből. Esetleg beszélj a férjeddel, hátha tud valami okosat mondani.
2015. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem is számítottam ennyi kedves válaszra, köszönöm nektek!

A barátnőm szerint is teljesen életképes a viszony, és valóban az volna a legbölcsebb, ha érzelmileg távol tudnék maradni. Amíg így volt sokkal gondtalanabb voltam. A férjek tényleg a szexre adtak engedélyt, senki nem tudta, hogy egymásba habarodunk. Most meg már mit mondjanak? Nagyon toleráns és rendes pasas mindkettő. Az enyémmel mindent megbeszélek, és ő sem aggódik, szerinte is fenntartható ez. Csak én tamáskodom.

(Megbélyegezni nem fognak, kis faluban lakunk, nem vállaljuk fel nyilvánosan a dolgot.)

2015. szept. 7. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!