Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti örülnétek ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti örülnétek ennek Valentin-napra?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék sokat költeni erre a napra,inkább csak kedveskednék, úgyis 2 hét múlva lesz a fél éves fordulónk, azt fontosabbnak tartom :)


Arra gondoltam,hogy csinálnék romantikus fürdőt, illóolajjal, sok gyertyával, pezsgővel. Meg nemrég megemlítette,hogy mi még nem is nagyon romantikus vacsiztunk, ezért gondoltam arra,hogy rendelnék pizzát és gyertyafényben elfogyasztanánk :D

És egy külön kívánsága egy szexis,csipkés fehérnemű :D

Meg vennék egy ultravékony óvszert :D ez lehet,hogy hülyén hangzik,de nagyon rég keresünk ilyet, és most végre találtam :D meg ennek amúgy is minden pasi örülne


Vélemény? :)

19 L


2016. febr. 10. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Bárminek örülnék gyakorlatilag.
2016. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van romantikus hajlam a párodban akkor jó elképzelés. Bár a romantikus vacsi témánál nekem a gyertyafényes pizza nem kategória. Ha az ember szeretetet és törődést akar kimutatni akkor egy telefonszám felhívásánál több kell... Értsd sokkal személyesebb lenne ha te főznél. Még akkor is ha csak valami egyszerűt, ha esetleg nem vagy jó szakács. 25/F
2016. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam erre is, de egész hétvégén együtt leszünk, így nem tudnám meglepni vele.. Meg amúgy is szinte mindennap főzök neki, úgyhogy az nem lenne olyan nagy változatosság :D
2016. febr. 10. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!