Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők örülnétek valentin napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők örülnétek valentin napra ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

Első sorban egy közös vacsorára gondoltam. Francia salátára, de ehhez kéne még valami ötlet. Esetleg csirkemell?


Telefonjára gondoltam egy egyedi készítésű tokkal.


És egy kézzel készített papír rózsára.:)



2016. febr. 3. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel liszterzekeny vagyok es vegetarianus, ezert nem orulnek ezeknek az eteleknek. Nem ehetnem meg.

Telefontok: ha nem illik az osszkepbe, akkor nem hasznalnam.

Papirrozsa: disztargyakat nem szeretem, mert borzaszto kicsi a lakas. Se orulnek neki, ha ilyen szeretetteljes pasim lenne. Szoval boldog lehet a baratnod, h vagy neki.

N

2016. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, igen.

Talán még sok is lenne, a kézzel készített rózsával is beérném.

Vagy csak csók és nagy ölelés. Tökéletes. :D

2016. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vacsorát igaz nem valentin napra gondoltam neki. Kicsit előbb kapná meg mint valentin nap. Majd az egyik hétvégén. Igaz ez csak egy spontán dolog lett volna tőlem... De még az ünnepre kicsit hangulatosabb lenne.:)
2016. febr. 3. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Imádnám :)

21N

2016. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon is örülnék neki! 24/N
2016. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Nem olyan személytelen mint más próbálkozók. :)
2016. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is örülnék.
2016. febr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én szaftos húst akarnék enni otthon gyertyafényes vacsoránál, aztán pizsamában filmet nézni ágyból. :D
2016. febr. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A franciasaláta után, kiadós franciás szexet javasolnék!
2016. febr. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!