Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet hosszú távon egy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet hosszú távon egy az eddigieknél kevésbé szép csajjal, hogyha inkább csak a belső értékei fogtak meg?

Figyelt kérdés
Tehát csak most gondolom azt, hogy ezt akarom és 1-2 hónap múlva már nem akarok vele lenni, vagy működhet? Zavarhat majd esetleg hogy mások mit gondolnak stb? Főleg saját tapasztalatokat írjatok!:) 22F
2016. febr. 10. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tehát valószínűleg csak megbántanám?
2016. febr. 10. 15:37
 3/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy zavar-e, hogy mások mit gondolnak, te tudod. De nem másoknak kell vele lenni...

Amúgy nekem az a tapasztalatom, hogy pont a szép külső az, amit nagyon hamar meg lehet unni egy kapcsolatban, ha nem társulnak hozzá belső értékek.

A belső értékek az átlagos külsőt nagyon vonzóvá tudják tenni.


De ha mások véleménye izgat, akkor inkább ne vágj bele.

2016. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Erre akarok kilyukadni. Nem érdekel hogy mit mondanak, csak félek nehogy változzak. Tehát ezért gondoltam saját tapasztalatokra, hogy az elképzelésem lehet-e valóság.
2016. febr. 10. 16:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, és a csaj helyében ha rájönnék, hogy így gondolkodsz rólam, otthagynálak.
2016. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha csak egy " kevésbé szép csajra " futotta, akkor te sem lehetsz egy Adónisz... Sztem amint talál nálad jobb pasit repülsz mint a madárka...
2016. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez attól függ meg van e a vonzódás. Testileg vonz?

Én kétszer játszottam el eddig azt hogy olyan fiúval jöttem össze aki eleinte nem tetszett de a lénye megfogott.

Az elsőnél egyáltalán nem volt meg a vonzalom és ez vezetett a dolog végéhez.

Viszont a másodiknál testileg és lelkileg is szinte tökéletes a vonzódás mostanra. De a másodiknál a szikra már az elején jelen volt.

Szóval ez itt a nagy kérdés.

2016. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha csak egy " kevésbé szép csajra " futotta, akkor te sem lehetsz egy Adónisz... Sztem amint talál nálad jobb pasit repülsz mint a madárka...
2016. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
El ne olvasd normálisan amit írtam...szerinted ha az eddigieknél kevésbé szép akkor nem arról van szó, hogy szép nőim voltak és nem értek semmit, de ő ér is valamit csak nem szép? Istenem hogy itt mindig valaki értetlen...Amúgy köszönöm akik elolvasták és válaszoltak, tehát úgy látom nem tud minket a belső sokáig megtartani.
2016. febr. 10. 17:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tetszene a lány és vonzana, szépnek tartanád. A szépség nem objektív.
2016. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!