Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy hazudott nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy hazudott nekem, de tagadja. Többször kijelentettem, de végig állította, hogy nem igaz? Mit csináljak? L

Figyelt kérdés
Priviben részletezném. Szeretném megkérdezni, hogy adott esetben hogyan szorítsam sarokba? Mármint, hogy bevallja az igazat.
2016. febr. 10. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
írd le ide sztm, legalábbis jobban jársz vele.
2016. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
várom a privit.
2016. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:


1. Ha tényleg hazudott és te tudod, akkor milyen következményei vannak az ő hazugságainak? Minimum egy szakítás vagy hasonló. De elgondolkodhatnál azon is, ha tagad, akkor miért vagy vele?


2. Lehet, hogy igazat mond, és csak te képzeled be, hogy hazudik, mert annyira féltékeny vagy, hogy már képzeteid vannak. És csak azt az igazat ismered csak el, amit a te fantáziád által igaznak vélsz.


Bocsi, a részleteket nem kell elküldened, csak a kérdésre próbáltam a háttér nélkül válaszolni.

2016. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előzővel egyetértek, részleteznéd?
2016. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha tudod az igazságot, minek kell, hogy bevallja? Hagyd szépen ott,ez az okos döntés.


Légy okos.

2016. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aperitif ***** válasza:
Ha tudod, hogy hazudott, akkor mit változtat a helyzeten az, hogy bevallja-e, vagy sem?
2016. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez így már játszmázásnak tűnik,ami egy párkapcsolatban finoman fogalmazva sem szerencsés.

Egy olyan emberrel nem nagyon van mit tenni,aki a pirosra azt mondja kék,és szemrebbenés nélkül a pofádba hazudik.

2016. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem megírhatod privátban, szintén lány vagyok.
2016. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!