Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legkiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legkiábrándítóbb dolog a szerelmeddel/volt szerelmeddel/kiszemelteddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen.
2015. máj. 28. 22:16
1 2
 1/16 anonim válasza:
79%
Mikor rájöttem,hogy bárkinek hazudik,és bárkit meglop!
2015. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
A következetlensége.
2015. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Amikor tök nyugisan a szemembe mondta hogy ő már nem szeret és soha ne is érzet irántam olyan mélyen mint én.Na hát az kegyetlen érzésvolt...nemkívánom senkine hogy ezt átélje,de tudom hogy vannak akik tudják...Ezt megelözően rájöttem hogy hírdeti magát mint szexpartnerkereső ,és olyan dolgokat olyan szevakathasznált.....akor alázot meg mint nőt.Ma is úgyanazzal a férfival élek 10év nem kevés,de olyan nyomot hagyott bennem amit soha nem feledek,megbocsájtottam csak ezt soha nem feledem el.
2015. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Az elsővel kapcsolatban: túlságosan kényeskedő, pesszimista, nem volt racionális jövőképe. A másodikkal kapcsolatban: hazug g#ci, sz#rkavaró, kétszínű.
2015. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Hazugság, egoizmus, totális önközpontúság.
2015. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Hogy ráébresztett, mennyire nem vagyok jó emberismerő, és az sem vigasztal, hogy másokat is megtéveszt. Egy szeretetre méltó, édes lánynak ismertem meg, de kiderült, hogy álomvilágban él és mélységesen gyáva bármit is egyenesen, az ember szemébe mondva kezelni.


Neten szakított, kölcsönkapott holmit pedig megtartotta és inkább meglopott, csak mert kényelmetlen lett volna a szembe néznie vagy elballagnia egy postára feladni.


Ez elég kiábrándító volt.

2015. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Nálam is hazugság és az egoizmus. Exemmel egy háztartásban éltünk amikor kaptunk egy romantikus levelet egy fiútól. Címzett nem volt feltüntetve de nekem leesett ki az. Egy komolytalan udvarlóm volt a múltból de akkori exem azt hitte neki jött, ergo érte repesnek még a pasik is. Ez sajnos komoly.
2015. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Első körben kiderült, hogy a szabadidejében szextárskeresőkön barátkozik (mert az ugye arra való).

Aztán nem sokra rá bevallotta, hogy korábban nem volt neki egyetlen normális kapcsolata sem, és csak qrvákkal volt együtt.

De ami igazán felnyitotta a szemem, amikor megmondta, hogy senki előtt nem akarja, és nem is fogja felvállalni a kapcsolatot, mert fél hogy mit szólnak mások ha kiderül, hogy barátnője van.

Közben voltak még kisebb apróságok, amikből kiderült, hogy hiába 25+ valaki, attól még agyilag lehet hogy leragadt az óvodás szinten.

Így utólag már csak nevetek az egészen.

2015. máj. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%

Az, mikor kiderült, h 8 évet lehúzott egy olyan pénzes sráccal, akivel valszeg csak azért volt együtt, mert hazafuvarozgatta mindig, mert azt én pl. senkinek nem néztem volna el, h orál közben lazán felvegye a másik barátnőjének a telefont, és majdnem hozzá is ment, pedig csalta orrba-szájba valszeg, amit akkor is kimagyarázott volna, ha rajtakapja a csaj. Sztem akkor jött volna az a szöveg, h most nekem hiszel, vagy a szemednek, és amennyire bele volt zúgva a csaj, hát neki hitt volna. :D Hát remélem, h talál magának egy normális partnert, bár a gonoszkodás az életben visszaüt, azt vettem észre, vagy a karma, vagy vmi visszab**sz egy nagyot az ember pofijába, ezért próbálok őszintén, és gonoszkodás nélkül élni.

Szeretni nem tudott sztem senkit, vhogy úgy érzem utólag, h érzéketlen volt, amit lányban ritkán, de ezek szerint előfordul. Szexnél nem tudom, h kinek esik jól, h azt mondja neki a párja, h neki mindegy, h van, vagy nincs szex, mintha arra kellett volna, h beleverjem az anyagot, és kész. Hát egy bnőtől nem ezt akarja az ember. De én is óvodás vagyok, voltam, előzőhöz hasonlóan, és én is prostiztam, amivel kapcsolatban először még azt hazudta, h fel tudja dolgozni, utána vhogy változott a vélemény, egy gusztustalan prostis nyomorult vagyok kb.

AKI PROSTIZOTT, TANULJON A HIBÁMBÓL, ÉS NE MONDJA EL A PÁRJÁNAK SOHA!!! Ez esetben nem jó az őszinteség, halálos ágy erre való, h ilyeneket is elmondjon az ember, az már kit érdekel, ha le van köpve a sírunk, nem? :D

2015. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Fúú 9-es, neked aztán elmentek otthonról.
2015. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!