Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezzem tőle vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem tőle vagy ne? Egyáltalán örülne ennek? (lent a többi. )

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy ha egy ismerősömmel, najo...félig meddig volt párommal elkezdtem ujjonnan beszélgetni, akkor elmondjam neki, hogy mit érzek? Rá merjek kérdezni arra, hogy amikor együtt voltunk le akart e feküdni velem? És ha igen miért nem tette?

Vagy inkább ne hozzam fel ezt a témát? Örülnek egyáltalán neki a férfiak, ha egy volt "barátnőjük" érdeklődik ezek iránt? Vagy mit irjak neki? Tippek, ötletek...esetleg egy teljes szöveg?

Köszönöm előre is..és igen kicsit kétségbe vagyok esve...

21/L


2016. febr. 12. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazabol ez attol fugg, mit szeretnel tole a tovabbiakban..
2016. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most az exed,vagy nem?

Nem mindegy.:D

Én azt mondom,ha nem muszáj, ne add ki az érzéseid,mert sebezhetővé válsz.

Ha annyira bejön a gyerek, randizzatok újra.

2016. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!