Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Joghallgató fiúk/férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joghallgató fiúk/férfiak! Milyenek a joghallgató lányok?

Figyelt kérdés

A jellemük érdekelne.Milyen velük járni,mit szeretnek,hogy viselkednek?

Írjátok le a tapasztalataitokat!

Köszi



2016. febr. 12. 18:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Hát én ugyan nem vagyok joghallgató , de egy rövid ideig jártam egy joghallgató lánnyal. Nem volt olyan nagy durranás, eléggé szabadosan élt, sokat bulizott, cigizett, piált, úgyhogy hamar szakítottam vele, a cigiszagot még úgy ahogy elviseltem, de kevés dolog kiábrándítóbb, mint amikor egy lány részeg. Ez persze nem jelenti azt, hogy minden joghallgató ilyen lenne, de az kétségtelen ,hogy van egy jó pár ilyen, mivel elsősorban az évfolyamtársaival járt inni, meg bulizni. Én természettudományos egyetemre járok, itt sokkal visszafogottabb lányok vannak.
2016. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Nincs különbség köztük, tök mindegy mit hallgat. Én több felsőfokúba is jártam, mindenütt egyformák voltak.
2016. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

addig jófej volt. utána ő lett Dr xyz ÜGYVÉDNŐ.

én pedig mivel dolgoztam is egyetem mellett kicsit lemaradva végeztem. nekiált praktizálni stb és ezzel egyenes arányban nőtt arcának mérete is...

szóval:pénzéhes ribizli lett.

2016. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
2-es,nem fejezted be,remélem csak véletlenül kattintottál a "komment elküldése" gombra,mert a lényegi infó lemaradt...
2016. febr. 13. 00:28
 5/25 anonim ***** válasza:
49%
Nekem expasim jogász és neki joghallgató nő akkor se kéne neki,ha dobálnák.Szerinte 90%uk csak bebiflázza az anyagot,de egy önálló gondolatuk sincs és elkényeztetett,beképzelt ribiknek tartja a többséget.
2017. ápr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Többnyire beképzeltek, de persze akad kivétel. Sajnos nincs túl jó hatással a lányokra ez az egyetem.
2017. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem igényes,igazi belevaló nőies csajok általában,én csípázom őket meg a Corvinusos csajokat.

Igen lehet pénzésehek,de amikor tudják mi kell egy pasinak hogyan keltsék fel az érdeklődést,pics_szoknyával,magassarkúval,rendszeres edzésekkel,diétával.

A természettudományi csajok max 1%-át ha észrevenném.

2017. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Bekepzeltek.2 nom is volt. Mindegyik sokra tartotta magat es hutlenek voltak. Mindegyik elhagyott
2017. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
A 7-es tipikus magyar pasi,akiből ki nem nézném,hogy adna magára valamit is,de a léc bezzeg magasan van. Ha neked a ribis csajok jönnek be,nem baj,csak szerezz olyat diplomát,amivel 500 ezres a kezdőfizu és azt veszel,meg kilóra akit akarsz.Kinézettől függetlenül.
2017. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
5%

Utolsó,nem talált.

Nagyon igényes mérnökként dolgozó pasi vagyok és igen több mint 500k a fizum.

-Heti 4 edzésem van,eléggé izmos vagyok,de ezt fokozni akarom

-Szolizok

-Ruháimat nagyon megválogatom,super slim fit, jó minőségű ruhákat veszek

-Két hetente fodrászhoz járok

-Jövőre megyek tovább MSc-re is,mellette karrierista vagyok nagyon

-Most akarok egy jobb autót venni(bár a mostanit is imádom ritka darab).


Tehát nem vagyok titpikus magyar pasi,egyáltalán.

Mind külsőleg mind belsőleg adok magamra nagyon is,ergó joggal magas a léc nálam.

2017. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!