Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért olyan gyakoriak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan gyakoriak az orvos-jogász házaspárok? Ez valamiféle sznobság?

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 23:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
36%
Én egyetlen orvos-jogász házaspárt sem ismerek... sőt, úgy alapvetően házaspárokat sem ismerek. A nagyszüleim voltak az egyetlen házaspár, akit ismertem....
2013. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
78%
Hasonló intellektuális szint, egyformán karrieristák, sokat dolgoznak mindketten. Szóval szerintem hasonló a hasonlóval. Nincs belőle probléma, hogy 'az a szemét' már megint nem jött haza időben.
2013. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
87%

Nem hinném..

Inkább a hasonló körökben való mozgás...

2013. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
79%
Nem, csak hasonló hasonlót vonz. Amúgy ha annyira zavar, menj el te is jogásznak, vagy orvosnak. Tuti ez csípi a szemed.
2013. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
83%
Egy ilyet sem ismerek, pedig van jó pár orvos és jogász is a családban :D Olyat viszont inkább, hogy jogász-jogász, orvos-orvos/egészségügyis. Sőt, inkább kiélesedik a reál-humán ellentét, szóval nem gondolnám, hogy ez annyira gyakori, de ha mégis, nyilván a hasonló szellemi képességek miatt (manapság azért már nem kiváltság orvosnak vagy jogásznak lenni, hogy ezzel sznobulni lehessen).
2013. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
34%
A nővérem sebész a férje edző (foci), az unokatesóm orvostan hallgató a barátnője ruházati eladó (igaz nem szeretnénk ha a felesége lenne késöbb).
2013. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
81%
6 Csak nem azért, mert ruházati eladó?:D
2013. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
55%
Igen, amúgy ez tényleg gyakori, legalábbis én is tudok több ilyenről a környezetemben, és amúgy ők pl. tényleg sznobok. Pl. az egyiknél a nő ügyvéd, és a férje meg szájsebész. Drága nyaralások, drága kocsi, rosszul vagyok tőlük. A másik ilyen pár, akikről tudok meg totál szerény, mondjuk ott a férj az ügyvéd, a lány pedig gyermekorvos, és nagyon rendes emberek. :) Persze biztos van abban valami, hogy a 'doktorok' kasztosodnak, de lehet ez szimpla véletlen is.
2013. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
76%
6os válasza am kicsit árulkodó-> na ezért vannak ilyen házaspárok. a jómódú család elvárása az lesz, hogy legyen jómódú, jó tanuló a választott
2013. dec. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
aha, én ezt megfigyeltem, hogy gyakori. Gimis vagyok még, de a környezetemben sok ilyen emberke van, és kívácsi voltam más is megfigyelte-e ezt.
2013. dec. 21. 00:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!