Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz és férfiatlan dolog lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz és férfiatlan dolog lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok, barátnőm arra kért hogy rajzoljak neki. Mármint az arcára és a szemhéjára. Mindenáron ezt szerette volna, mert szépen rajzolok... Először egy kis zombi festést kapott... Utána le töröltem, majd szépen színessel meg csináltam neki. Nem tudom mi a neve amivel, készítettem. De úgy néznek ki mint a ceruzák.

2016. febr. 12. 21:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azért lett először egy zombi festést, mert kíváncsi voltam hogyan miként adja a színeket. :) Meg vicces is volt kicsit élveztem is.
2016. febr. 12. 21:25
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És mi a kérdés?
2016. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ami egyébként a magánügyetek és valószínűleg senki sem tudott volna a dologról, most neked hála az egész ország tudja, hogy mit követtél el!

Hű, micsoda bűn és férfiatlan dolgot merészeltél megtenni! (irónia)


Miért lenne ez úgy őszintén? Buliba készültök, vagy csak egymás szórakozására készülne?

2016. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne? Jól rajzolsz, segítettél neki. Sok híres férfi "sminkes" van. Mitől gáz ez manapság...?


Gázabb lett volna, ha nekiállsz szívózni, hogy ez gáz meg ilyenek és nem segítesz... Szerintem ez szép dolog volt.

2016. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem mi a kérdés. A barátnőd nem mondta, hogy elférne az arcára még egy kis fehér festék?
2016. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Fel nem foghatom, hogy ebben a tettben mi a rossz, de kimondom: nem gáz.

Szeretem az ilyen 'programokat', néha elfér a hülyeség az arcomon. :)

2016. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát saját magadat nem kell kisminkelni nőnek, azt nem kérte senki sem, viszont a párodnak a kedvében jártál:) Ami jó mindenképpen. :)
2016. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

3. Nem csak szimplán jött neki, egy gondolat hogy ő ilyet akar.:)


Nem is tudom de én úgy gondoltam. Hogy a barátnők csinálnak egymás között ilyet...


Szeretem össze firkálni filccel és tollal is. Csak sajnos egyik sem tartós. Hennát is akart, de ahhoz fogalmam sincs hogyan miként, kell elkészíteni. Így inkább mondtam neki, hogy egy megfelelő szakemberre bízza.

2016. febr. 12. 21:43
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Az
2016. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az férfiatlan-e hogy foglalkozol a csajoddal?

Vagy hogy szépen rajzolsz?

Vagy hogy az arcára?

Egyik sem az, ember...

2016. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!