Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól csinálta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól csinálta a pasim hogy elfutott? Nem férfiatlan dolog ez kicsit?

Figyelt kérdés

Buliból jöttünk haza szombaton és három pasi belénk között. Erre fogta magát a pasim és elsprintelt. Nagyon jól fut, mivel atletizál. Én meg ott maradtam egyedül. Nem bántottan inkább csak beszólogattak, simogattak stb, de elmentek aztán. Megkérdeztem utána a pasim, hogy mi volt ez, annyit mondott, hogy nem akart bajba kerülni igazán megérthetném.

Nem férfiatlan kicsit ez a magatartás. Ti mit csinálnátok helyembe?


2015. febr. 16. 17:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Egy hős lovag:D

Téged hagy erőszakoljanak meg, de őt ne szekálják. Ilyen egy modern férfi.

2015. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Hihi.

Ez nem csak hogy férfiatlan, de kú.va röhelyes is!

Az ok hogy téged nem bántottak, de mi lett volna ha igen???

Én biztos nem rohantam volna el.

De sok sikert a jövőben ezzel a lúzerral:XDDD

2015. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%
Most komolyan, egy ilyen férfivel akarsz lenni aki megvédeni se tud? Még ha agyonvernék is legalább tenne érted valamit. Még hogy elfut...mint egy nyuszika. Dobd ki!
2015. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyáva magatartás. Még ha túlerőben voltak is, akkor sem futunk el, főleg nem otthagyva a barátnőnket. Én alaposan elgondolkoznék ezen a kapcsolaton. A férfi feladata, hogy megvédje a nőt. Ezt az alapszabályt szegte meg, és ez szvsz nagyon nehezen menthető. Potenciálisan kitett három vadidegen ember kényének-kedvének.
2015. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

hát ez gáz

én előbb veretném meg magam mint hogy a barátnőmet ott hagyjam

de ha egyedöl lennék én is a futást választom

2015. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem az őskorban vagyunk hogy az ősember megvédi a nőstényt.
2015. febr. 16. 17:06
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
És mi lett volna ha megerőszakolnak, megvernek, esetleg megölnek? Akkor is ez lenne a duma? Jó hogy ne te védd meg mingyárt... Nekem ilyen pasi nem kéne. Én nőként se hagynám ott a barátnőmet, de még adott esetben a pasimat sem!
2015. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Rendesen molesztáltak. Símogatták a feneked, és markolászták a melleid? És ő elfutott? Ezt nem hiszem el.
2015. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
"Nem az őskorban vagyunk hogy az ősember megvédi a nőstényt." Akkor nem kell megvédjen...de álljon ki érted! De úgy látom nem fogod dobni, jól ellesztek még így. Csak következőre már a pasid nem fog elmenni veled bulizni. Inkább futóversenyre és maratonokra fog járni. :DDD
2015. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Mokyu! ***** válasza:
100%
Ha így gondolod minek tetted fel a kérdést?
2015. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!