Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a pasik, hogy csak akkor lesznek férfiak egy nő szemében, ha semmibe veszik őt?

Figyelt kérdés

Nőként nem értem. Nagyon nem igy van.

Nekem volt már olyan, hogy pénteken találkoztam egy tök idegennel. Egyszerre volt olyan határozott, rossz fiús - és egyszerre sugárzott olyan melegséget. Tudjátok, ez a "bárkit meghódíthat, de csak engem akar" érzés volt. Szombaton már csók is volt.


Nemigen jelentkezett, 1 hét után. Még egy héttel ezután kérte volna el a számom - na bocsika ezt nem, nemis gondolod komolyan a dolgot. És tényleg nem...


tehát, miért is hiszitek azt, hogy ez működik?


2016. febr. 12. 23:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
talán azért mert minden hülye beveszi? :D
2016. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk mert még mindig foglalkoztat téged is az a csávó, aki ilyen?

Az a srác, aki meg nem vesz semmibe, csókik se jut el, mert fel se tűnik neked mint férfi-opció.

Ezért.

2016. febr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem.. én egyszerre csak egy nőt szemelek ki, és őrá fordítom a figyelmem. de általában olyan nőkkel futok őssze akik le se tojnak.. elég sok nő fennhordja az orrát, közben semmit sem tudnak adni..
2016. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Clark Kent.. ***** válasza:
56%

Azért, mert működik, csak tudni kell profi módon csinálni.


Én többször tapasztaltam már csajozás során, hogy általában akkor voltam kelendő, amikor nagy ívben tettem azokra a csajokra. Utána rendszerint az történt, hogy ők kerestek fel engem, nekem meg csak válaszolni kellett a levélre/hívásra.

2016. febr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Blade Bone ***** válasza:
Én nem hiszem ezt, az ilyen embereknek nincs lekiismerete, szóval ez nem csak csajozási formalitás, szerintem más téren is sza...nak bele mindenbe, és ha becsusszan egy kölök, nem is hallasz többé felőle.
2016. febr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%

Mert tetszik-nem tetszik, a nőket 90%-ban az érzelmeik vezénylik a józan logika helyett, és mindenáron azokra fókuszáltok, akik:

1. valamilyen érzelmi hatást váltanak ki belőletek

2. pumpálják az egót bennetek


Az már nem számít, hogy mindez a bugyitokba való bejutás színjátékának része.

2016. febr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 aperitif ***** válasza:
59%

Nem tudom, milyen nő az, akinél bejön, ha semmibe veszik, nálam biztos nem.


Itt most sok férfi elmondta, hogy igen ez így működik, de azért kíváncsi lennék legalább egy olyan nő történetére is, aki azért kezdett el kötődni a kiszemeltjéhez, mert az hetekig nem jelentkezett, nem kereste, azt éreztette vele, hogy nem fontos számára. Egyetlen egy nővel szeretnék beszélgetni, aki arra gerjed, ha semmibe veszik, ha érdektelenek vele.

2016. febr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Clark Kent.. ***** válasza:
52%

"Nem tudom, milyen nő az, akinél bejön, ha semmibe veszik, nálam biztos nem."


Szinte minden nő ezt mondja. :D


Hidd el, ha egy pasas felkelti az érdeklődésed igazán, bizony te fogsz kaparni utána, akkor is, ha semmibe vesz. :-) Amikor a nőciben ugyanis nagyon erős érzelmeket generálnak, a racionalitás gyakorlatilag teljesen megszűnik.


Na persze, ezt nem minden pasi képes megcsinálni.

2016. febr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 aperitif ***** válasza:

Ok, volt már olyan pasi, aki felkeltette az érdeklődésemet, aztán kihátrált a kapcsolatból. Nem mondom, hogy nem foglalkoztatott a dolog, még próbálkoztam is felvenni vele a kapcsolatot, hogy ez most miért, de nem azért, mert semmibe vett, hanem azért, mert előtte három hétig elkápráztatott.

De ő nem taktikázott, valóban meggondolta a dolgot. Egyébként meg inkább bosszantott a viselkedése, mint vonzott.

Mentségemre szóljon, hogy egy hosszú párkapcsolat utáni első szárnypróbálgatásom volt, tapasztalatlan voltam. Így jártam, és tanultam belőle.


Hidd el, én olyan vagyok, hogy ha érzem, hogy fontos vagyok, akkor a kenyérre is felmegyek vajnak, de ha ezt nem érzem, akkor érdektelenné válok magam is. Pláne egy friss kapcsolatban, amikor még kötődés sincs.

2016. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Clark Kent.. ***** válasza:
79%

"...hanem azért, mert előtte három hétig elkápráztatott."


Én is kb. erről beszélek. Nyilván szükség van egy bizonyos szintű elkápráztatásra, hiszen az növeli az érzelmeket a csajban. De utána érdemes visszavonulót fújni. A hiányérzet csodákra képes.

2016. febr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!