Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ilyen sortot felvennét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen sortot felvennétek, ha a barátotok szeretné?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=Bwhl7iYCjj4 amit a hölgy visel. Imádom az ilyen sortokat ^^
2016. febr. 14. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Utcára nem, otthonra, tornázni, ha van a méretemben olyan, ami kényelmes is, nem probléma.
2016. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik, akkor nem, és a pasim meg nem fogja rám erőltetni.

Csak olyan ruhát veszek fel, ami nekem tetszik. Az, hogy mellékesen az a ruha most tetszik a pasimnak, vagy nem, az engem nem érdekel, mert én hordom és nem a pasim.

Erről csak ennyit!

2016. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na, ezek után hogy fogom ezt beadni...
2016. febr. 14. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egy sport alsó. Sportoláson kívül máshova nem venném fel. Amúgy van ilyen, de nem túl kényelmes, mert használat során kicsit felcsúszik és rendesen bevág..jobb szeretem a combközépig érő sport nacikat.


Amúgy ha szeretné, akkor otthon persze, felveszem..

2016. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Edzőterembe, sportoláshoz simán, ha kényelmes.


Alapvetően semmit nem hordok senki kedvéért, csak a sajátomért.

2016. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A napokban láttam az egyik buszon egy alacsony és kissé molett csajt ilyen nadrágban, fekete vékony harisnyával, téli csizmával, rövid kabáttal. Kissé közönségesnek tűnt, hogy finoman fejezzem ki magam. Minden más utas vastag ruhában felöltözve (én is) a hideg miatt. Azon gondolkodtam, hogy nem fázik...?
2016. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyáron otthonra hordok ilyesmiket, mert kényelmes, és nem sülök meg benne, utcára biztos, hogy nem venném fel.
2016. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rajtam most pont egy ilyen van. Pizsamának hordom, amikor megjön, mert egyébként egy szál bugyban alszom. Sportoláshoz sem szoktam használni, túl rövid, olyan, mint egy franciabugyi kb, kicsit jobban széttárom a lábam, és már látni a teljes intim tájékot. Köszi, ezt nem szeretném azért ország-világnak megmutatni :D

Egyébként, én is az a fajta vagyok, aki a maga kedvéért húz fel dolgokat, ha a párom ízlése nekem is tetszik és kényelmesnek tartom, akkor persze, szó nélkül, sőt, örömömre szolgálna, hogy a kedvére tehetek, de ha nem érzem így, akkor rinyálhat évekig (mint ahogy egyik exem is tette), akkor sem fogok változtatni az öltözködésemen. Én hordom, nekem kell jól éreznem magam benne, nem a páromnak.

2016. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek a többiekkel. annál nincsen rosszabb, mint amikor egy pasi meg akarja mondani, hogy mit vegyek fel..

amúgy ez tényleg nem utcai viselet.

szerintem kérd ki a véleményét róla, majd ha tetszik neki, lepd meg egy ilyennel,hogy otthonra jó lesz ebben tornázni. de utcára szerintem ne erőltesd.nem oda való+hadd vegyen már fel amit akar.

2016. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!