Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a barátom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátom már össze szeretne költözni velem? Normális ha én már szeretnék?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, nemrégiben mondta hogy nyugodtan hagyjak ott nála fogkefét és pizsamát. De azt nem mondta hogy összeköltözhetnénk, és a nyárra is úgy utalt hogy az azért lesz jó mert nem lesz hideg amikor vasárnap esténként hazamegyek.

Én már szeretnék nála lakni, mert utálok elbúcsúzni és utazgatni folyton. De ezt nem mondtam el neki mert nem akarok rámenősnek tűnni és megijeszteni őt.

Szerintetek jó irányba haladunk?


2016. febr. 14. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Az én barátnőm 6 éve össze akar költözni, de én nem engedem.

I will never surrender!

2016. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha olyanokat mond a barátod, hogy jajj de jó nyáron nem hidegben mész haza, akkor én nem gondolnék összeköltözésre.


Az én barátomnak is van itt fogkeféje, papucsa, pizsamát is fog itt hagyni (én is nála), mert egyszerűen felesleges dolog lenne mindig hurcolászni ezeket a dolgokat. Ez nem jelenti azt, hogy már össze akarunk költözni, pusztán egyszerűbb, és otthonosabb is, ha van a másiknál holmink.

2016. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Exem anno az első ott töltött hétvégémre vett nekem papucsot, törülközőt, ajándékba a kedvenc tusfürdőmből, stb. Hogy legyen ott nála, és ne kelljen ezeket cipelni, főleg ha hétvégéket vagy szabi alatt még több időt ott töltök. Ennek ellenére sose jutott eszébe, hogy odaköltözhetnék, és nekem se. :D

Ez egyszerű figyelmesség, nem kell többet látni a dolog mögé.


Részemről kicsit korainak tartom ennyi idő után az összeköltözést, de nem vagyunk egyformák. Lehet erre finoman is rákérdezni, nem kell rögtön az arcába vágni, hogy oda akarsz költözni hozzá. De a jövőre irányuló terveket szóba lehet hozni, hogy ki hogy képzeli a továbbiakban, aztán majd kiderül, hogy mit gondol a dologról.

2016. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szép lassan, fokozatosan menj haza egyre ritkábban, hurcold át hozzá a cuccaidat egyenként, és észre sem fogja venni, hogy beköltöztél. :D

De viccet félretéve szerintem azért még kicsit korai összeköltözni, viszont ha már olyan 1 éve együtt vagytok, nála voltál egyszerre több mint 1 hetet és jól telt, megkérdezheted hogy mit szólna az összeköltözéshez. :)

2016. febr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!