Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ti, hogy viszonyu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti, hogy viszonyultok a szőrös férfitesthez?

Figyelt kérdés
Az intim zóna is érdekel, de inkább a mellkas szőrzetre, és a bajusz, szakállra vagyok kíváncsi.

2016. febr. 15. 00:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Imádom. A pasim fanszőrzetét általában befonom és rózsaszín masnit kötök a végére, olyankor pont úgy néz ki mint Obelix.
2016. febr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Borosta lehet, de mellkas es hatszor ne legyen. Gyantazzassa le.

N

2016. febr. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Tudom, hogy le leszek pontozva, de nekem nem jön be.

A mellkas egyáltalán nem, a sima bajusz sem.

A borosta jól néz ki, a szakáll bajusz kombó is, de ne nézzen úgy ki, mint a Mikulás.

2016. febr. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2016. febr. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindig azt mondtam, hogy csak szőrös pasim ne legyen, erre megkaptam. Ha valaki szerelmes, ez lesz a legkevesebb.
2016. febr. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Minden nő azt mondja, hogy ne... De minden férfi szőrös... Ideig óráig be lehet tartani, hogy szőrtelenítesz, de örökké egy pasi sem fog... Előbb utóbb minden kislány rájön, hogy nincs jobb párna, mint egy izmos szőrös mellkas...
2016. febr. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Mellkason oké. Ha nem túl dús. A hónaljkutya kiábrándító, nem viselem el. Borosta szintén oké, de ne legyen túl hosszú. Háton ne legyen szőrös. Mondják, hogy a csupasz pasik nem férfiasak. Nem kell csupasznak lenni. De ne legyen már olyan, mint Csubakka...

Szerintem a szőrtelenítést meg lehet oldani hosszú távon. Ahogy én is megoldom.

2016. febr. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy nekem mind a kettő stílus tetszik, tehát a szőrös is, és a nem szőrös is.

A pasi dönt, hogy hogyan akarja hordani az egyes részein, mivel ő viseli, nekem ebbe semmi beleszólásom sincs.

2016. febr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#6:

Gyárilag nem vagyok szőrös.

40 f.

2016. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem bejön.

Viszont a fanszőrt nyírja rövidre (1-2cm).

2016. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!