Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitol valtozik meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol valtozik meg ennyire egy nocsabasz?

Figyelt kérdés
Szeptember vegen egy bulin meg nem 1 csajt szeditett, majd oktoberben mar megkomolyodott. Osssejott egy lannyal, aki szepnek ugyan szep, de ertekesnek nem mondhato.
2016. febr. 15. 08:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Azért mégis csak tudhat valamit a csaj, ha sikerült megfognia.

Savanyú a szőlő? :P


Az én párom is ilyen volt. Neki az kellett, hogy kivágjam mint a macskát, és két hónap mosolyszünet. Ez alatt rájött, hogy nem tud elfelejteni, nem talált hozzám hasonlót, és letaglózta mikor meghallotta, hogy én meg összejöttem mással, tehát örökre el fog veszíteni. Nem úgy van, hogy akkor kap vissza, amikor akar.

Sokat küzdött, mire hajlandó voltam újrakezdeni. Azóta mintha kicserélték volna.

2016. febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tud, persze, akarhanyszor akarja a pasi szetteszi neki a labait. :))
2016. febr. 15. 08:35
 3/15 anonim ***** válasza:
Attol valtozott meg, hogy beleszeretett.
2016. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A bokkeno az, hogy egyik se szerelmes a masikba. Amugy erdekes, hogy mikor ugy volt, hogy osszejovok a sraccal es tettem ki kerdest, mindenki azzal jott, hogy egy ilyen ertem nem lenne keped mrgvaltozni. Hogy lehet itt ennyi kepmutato ember? Aki azt elvezi, ha mas szenved
2016. febr. 15. 08:58
 5/15 anonim ***** válasza:
A nőcsábász nem változik meg.Te se hagynál fel azzal amit szeretsz csak azért mert valaki azt akarja.
2016. febr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Te nem tudhstod, hogy szerelmes-e. Lehet, hogy vmi olyat kap ( sok oleles vagy lelkileg kozelallnak vagy a szemelyisrguk hasonlo vagy jol foz vagy az agyban mas ) a baratnojetol, amit eddig mas notol nem kapott meg. A no egyszeuren elcsavarta a fejet, olyat tud, amit masok nem.

Az elettarsam olyanokat elt at az agyban az eddigi baratnoivel, hogy 1 evbe tellett, mire el tudta felejteni velem. Igazi lelki leepites volt neki. Teljesen tonkretettek ot lelkileg is. Meg prudek voltak es nem kapott meg semmit se, amire vagyott.

N

2016. febr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megis oktober ota kapcsolatban vannak
2016. febr. 15. 09:07
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindegy. Nem nyitok temat. A legnagyobb hulyeseg erre az oldalra kiirne kerdest, mar latom.
2016. febr. 15. 09:11
 9/15 anonim ***** válasza:

Irigy vagy.

Meg rosszindulatú.


Ne csodáld, ha benned nem talált a pasi olyan értéket, amiért nem fog megváltozni.

Értéktelennek tartod a vetélytársad? Ejnye...

Ő meg nem tart téged vetélytársnak sem, mert neked nincs esélyed. Megfogta a pasit valamivel.


Így jártál, a pasi foglalt, te meg egyedül vagy, és ahelyett hogy más után forgolódnál, most épp úgy akarod elérni a boldogságot, hogy fikázod a nőjét.


És..?

Ettől nem fognak szakítani se, meg nem is lesz több esélyed megkapni, mint ezelőtt.

Amikor szingli volt, akkor se kellettél neki, most meg még barátnője is van.


Egyébként igen, jó látni, mikor szenved egy ilyen kis kavarógép. :)

2016. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező én semmi rosszat nem írtam csak a kérdésre válaszoltam logikusan.Te nem viseled el ha nem olyan választ kapsz amilyet te akarsz.Ebből látszik hogy te sem vagy változó képes nem lehet konpromisszumot kötni veled.Sem itt sem a valóságban és lehet emiatt nem választott téged mert egy kapcsolatban fontos ez és nem csak egy szerelmi kapcsolatban hamem a családi és egyéb kapcsolatokban is.Néha engedni kell a másiknak is.A kecske is lakjon jól de úgy hogy megmaradjon a káposzta.
2016. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!