Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változik meg a beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik meg a beszélgetés hangulata képcsere után?

Figyelt kérdés
Rengeteg lányal irkáltam már itt,mind azt mondta csodálatos pasi vagyok,és nem számit hogy nézek ki,csak az számit belül milyen vagyok,aztán képcsere után elpárologtak,még tiltottak is. Miért nem öszinték az emberek?
2015. dec. 30. 19:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Annyira azért még nem kedveltek meg,hogy ha nem jössz be nekik továbbra is folytassák. Előfordul az ilyesmi,természetesen számít a külső...
2015. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Az emberek 90%-a ilyen. Nem csak a lányok, a fiúk is. Elképzelnek valakit a belső alapján hogy mennyire jó lehet kinézetre, aztán nem az...és így nem is jó.
2015. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

"Miért nem öszinték az emberek?" - Úgy kérdezd, "miért nem őszinték a lányok?"

Megszokhattad volna már, az dönt el mindent mennyire tetszel a másiknak. Ha nem tetszel neki akkor már beszélgetni sem akarnak tovább, ha igen akkor meg elkezdenek nyomulni.

2015. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mert itt többnyire nem felnőttek leveleznek, hanem, ha a kamaszokat leszámítjuk is a 20-21 éves korosztály kb. nem biztos, hogy van annyi önismerete még, vagy helyzetkezelési rutinja. Igen, ilyenkor a helyes az lenne, ha megmondaná, hogy nem jössz be, nem egymást keressük. Gondolom nem akarnak ezzel megbántani.
2015. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Ehhez tudni kéne azt is, hogy mit állítasz magadról.

Nem mindegy, hogy azt mondod pl. hogy "telt vagyok, nincs túl előnyös külsőm", amire az ember rávágja, hogy nincs vele gond, nem a külső számít, vagy őszintén bevallod, hogy 220 kg vagy, és a székből sem tudsz felkelni segítség nélkül. Mert utóbbira bizony, ciki vagy sem, nem sokan legyintenek, hogy sebaj.

És ez mindkét nemre igaz, nőkre ugyanúgy, mint férfiakra. Illetve nem csak súlyra, hanem bármilyen testi hátrányosságra.

Sokszor egyébként a fentihez hasonló ferdítés nem tudatos, hanem ösztönös védelmi mechanizmus, és így bizony arculcsapásként érhet, ha hasonlóan őszintétlenül viselkednek veled szemben. Tudatosan tudsz ezen változtatni, a hátrányos tulajdonságaidból építs előnyt, és hidd el, lesz olyan, aki így fogad majd el, képcsere után is. Tapasztalat. :)

2015. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
te még beveszed ezt a nem számít a külső dumát a nőktől? mert átlagos vagy azért ha szuper macsó lennél már át is hívtak volna sexelni
2015. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%

A kulso tenyleg szamit, de ha apolt vagy, az sokat dob a megiteleseden. Nekem sajnod lanykent volt mar olyan, hogy kepcsere utan hallgatas volt a valasz... szep. :D de mindenkinek nem tetszhet az ember. Azt meg senkitol nem lehet elvarni, hogy egy szamara kulsore nem vonzo emberrel kenyszeritse magat egy kapcsolatba vagy valami hasonloan komoly dologba.


23, L

2015. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
most mit kellett lepontozni? mert leírtam az igazat?
2015. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
kedves utolsó én nem pontoztalak le
2015. dec. 30. 20:08
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Mert az emberek többsége álszent. A saját kis lelküknek megnyugvást ad, hogy előadják a jót és a szentet, amiről úgy gondolják, hogy társadalmi elvárás. Hazudni és előadni a szépet, pedig könnyebb, mint nyílt lapokkal játszani. Úgysem beszéltek többet, fél perc alatt lekoppinthat magáról.

Nézd a pozitív oldalát: Megtanultad, hogy a nők többsége ilyen.

És most képzeld el, hogy ők szépen sorban, minden ilyen jellegű választ lepontoznak, mert még anonimként sem képesek bevallani a dolgot.

Tök logikus...

2015. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!