Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30év körüli szüzek titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30év körüli szüzek titeket zavar, hogy még szüzek vagytok?

Figyelt kérdés
Lett volna alkalmatok, de nem tettétek vagy vártok a megfelelő emberre?

2016. febr. 15. 17:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
47%

Maga a tény hogy még nem voltam senkivel az nem zavar, csak az hogy emiatt sokan azonnal fogyatékosnak néznének amint megtudnák ezt rólam.

Lett volna egyébként nekem is alkalmam, tényleg megtehettem volna, csakhogy egy olyan lánnyal akit nem is ismertem, plusz még részeg is volt éppen, ezért inkább nem éltem vissza a helyzettel. Ezt mondjuk egyáltalán nem bánom...

És igen, én továbbra is várok a megfelelő lányra (sajnos tényleg inkább csak vártam eddig, nem igazán próbálkoztam senkinél), mert ezt érzem "helyesnek", de komolyan kezdek elbizonytalanodni hogy van-e értelme egyáltalán ennek az egésznek. (Tekintve hogy manapság a lányok igen nagy része össze-vissza k_úr szinte mindenkivel aki csak szembejön és mond valami szépet; már egészen tizenéves koruktól kezdve. Márpedig én a jövendőbelimtől is elvárnám ezért "cserébe", hogy megvárjon, vagy legalább csak azzal feküdjön le előttem akit tényleg nagyon szeretett.)

26F

2016. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
47%
20-as, támaszd alá valamivel.
2016. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
25%

ja és igen, ha már így az orvosnál tartunk.

voltak prosztata gondjaim 26 évesen, állandóan begyulladt valamiért.

aztán az urológus kérdezte, hogy élek e rendszeres nemi életet, akkoriban nem volt barátnőm 9 hónapja.

mondtam hogy nem, erre kérdezte hogy milyen rendszerességgel maszturbálok, mondtam hogy naponta vagy kétnaponta.

és érdekes módon azt javasolta hogy ne csináljam olyan sűrűn magamnak, ha van lehetőségem akkor inkább "más" csinálja, és akkor megoldódik a probléma.

igaza lett, ahogy már rá 1-2 hónapra lett barátnőm teljesen elmúltak a problémák, és mióta rendszeres nemi életet élek kis sem újult ez a dolog, és egy szem gyógyszert nem szedtem rá soha.

szóval ennyit erről.

de kb. erről jó pár szakirodalmat lehet olvasni, hogy a szex mennyiben befolyásolja a kiegyensúlyozott boldog, és egészséges életet.

2016. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nincs prosztata gondom, nő vagyok.


Azt nem értem, miért ilyen fontos neked, hogy lenézd a másikat? Miért ilyen fontos, hogy meghazudtold a másik érzéseit? Én nem mondom azt, hogy aki szexel, az rossz, vagy hogy senkinek nem kellene szexelnie.


Az orvost nem nagyon hiszem, ha ilyet mond egy vallásos vagy egy extrém prűd embernek, hogy szerezzen nőt, lehet, hogy feljelenti.


Linkelj be szakirodalmat, amit olvastál. Engem meg lehet győzni.

2016. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
64%

"de azért azt a nagy ordas kamu dumát, hogy valakinek számtalan lehetősége lett volna szexelni, és ezt nem használta ki, nem hiszem el :)"


Hiszed vagy sem, így volt, csak hát olyan lányok próbálkoztak, akik nem tetszettek, én képtelen lennék olyan nővel lefeküdni, aki nem jön be.

2016. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
51%
#20 te megmondó ember vagy. Nem tudod elfogadni, ha valaki máshogy vélekedik mint te! Szóval élj abban a tudatban, hogy igazad van! Engem kicsit se érdekelsz!
2016. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
84%
Maga a tény nem zavar, hogy az vagyok, én nem CSAK szexelni akarok, hanem az hiányzik hogy nincs mellettem valaki. 21/F
2016. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
51%

#14

Erre kíváncsi vagyok: "egyrészt mert abszolút nem egészséges sem mentálisan sem pedig fizikálisan az, hogy valaki nem él nemi életet"

Milyen tüneteket kellene produkálnom? :) 30 feletti szűz nő vagyok és kíváncsi vagyok, hogy szerinted milyen mentális és fizikai problémám van ettől :) én nem érzek semmit, sőt, kifejezetten jól érzem magam (és nem szégyellem, de nem is értékelem fel, hogy ez így alakult)

2016. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
51%

#14 és ki a fenét érdekel, hogy te mit hiszel el?


Nem mindenki szexközpontú és szűk látókörű mint amilyen te vagy!


mint látható a te IQ-d sem nőtt a dugástól.

2016. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
#29 te tényleg nagyon frusztrált vagy...
2016. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!