Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarta a páromat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarta a páromat, hogy más akarta bekötni a sebemet, más fiú is így reagált volna erre?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen elvágtam a palettámmal az ujjamat, és nagyon fájt, sírtam is, párom ott dolgozik, és mikor jött föl, mutattam neki is, ő meg csak legyintett, hogy ez csak egy kis vágás, ne túlozzam már el, aztán nem is törődött vele. És egy másik munkatársam, akinek volt sebtapasza, mondta, hogy beköti nekem. És mikor párom ezt észrevette, rögtön ott termett, arrébb hesegette a pasit, kitépte a kezéből a tapaszt, hogy majd ő beköti nekem. De előtte meg le se sz a r t a hogy vagyok.

Más fiú is így reagált volna erre?


L/19


2016. febr. 15. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Féltékenységből reagált.

2016. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én már elsőre is komolyan vettem volna a problémát:)
2016. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Kövezzetek meg, de én már csak azért sem hagytam volna, hogy utána a párom kösse be a sebet. Ha addig nem törődött vele, akkor nézze csak végig, ahogy más pasi ápol le... :D
2016. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Gáz a pasid. Alap, hogy leápolom ilyenkor a barátnőmet. :) Ilyen emberrel jársz? Pff. :D
2016. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom észbe kapott, hogy más komolyan vette a problémát. A helyében én se néztem volna végig, hogy más nyúljon a barátnőmhöz (micsoda papucs dolog!). Akkor inkább vállalom, hogy kicsit kínos a szituáció.
2016. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Komolyan sírni kezdtél a bibis ujjacskád miatt mindenki előtt? Aztán miután bekötötték a szörnyű sebedet, kaptál sütikét, amiért nagyon ügyes voltál és abbahagytad a bömbölést? Szüzességed elvesztésekor is sírtál, vagy azt jobban bírtad..?
2016. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a sztorin röhögök két perce, komolyan mondom, elmenne jelenetnek egy vígjátékba. A kislány nyilvánosan elsírja magát a bibis ujja miatt. Feltűnik egy herceg, hogy "bekötözze neki", mintha valami valami cápatámadás sebeit kéne ellátni, és nem lenne elég a puncika kezébe adni egy ragtapaszt. De a kiskakas ezt meglátja és seggbecsipkedi a herceget.


A legjobb az egészben, hogy hófehérkét úgy felkavarták az események, hogy idejött tanácsot kérni a nagyvilágtól.


Egyvalami biztos, nem unalmas melletted az élet.

2016. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Most mit kell piszkálni a kérdezőt, nem tehet róla, ha ilyen alacsony a fájdalomküszöbe. És az ilyen kisebb vágások, nagyon is tudnak fájni...
2016. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!