Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódik hozzám a főnököm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódik hozzám a főnököm?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3hónapja történt nálunk főnökváltás.Nem tudtuk mire számítsunk féltünk a változártól.Viszont mikor megérkezett számomra egy teljesen egyedi benyomást keltett.Már az első napon feltűnően végigmért.Éreztem,és mondták is.Mindig mosolyog rám,és futtatja magát ha ott vagyok.figyeli merre mozgok,és egyszer még zavarba is hoztam.ha munkát ad,odafigyel hogy könnyebbet adjon.több esetben észre vettem hogy a kedvemben akar járni.mindig közel jön hozzám.És észrd vettem hogy ha véletlen egymáshoz érünk,mint egy villámcsapás odafigyelek rá.jő érzés.vajon ő is érzi ezt?még a közelsége is melegséggel tölt el.ráadásul ha rám néz,mindig mosolyog,és erzek valamit a tekintetében.más nem várja hogy jöjjön,én viszont direkt hiányolom.szerintetek ez 1 oldalú lehet?vagy ő is érzi?En egyre jobban vonzódom hozzà.
2016. febr. 15. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ja meg akar dugni.

amúgy abba belegondoltál, hogy ha viszonyod lesz vele azt max. titokban lehet majd csak csinálni?

valóban ezt akarod?

mert előbb utóbb kiderül, és akkor minden bizonnyal téged fognak kirakni, nem a főnököt.

2016. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem pozitív a dolog senki szemében.Viszont ő nem az a fajta aki jön-nyomul,ér tudatja.úgy érzem nagyon udvarias.nem érzek eféle közeledésnek a jelét.csak mosolyog,és kedveskedik.közben érzem a köztünk lévő rezgést.Csak azt nem tudom ő is érzi e.
2016. febr. 15. 23:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, es ez tokjo, èld meg,
2016. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Túlgondolod. Csak egy pasi, aki meg akar dugni. Valószínűleg másokkal is viselkedik így, ennyire kedvesen, csak te azt nem veszed észre, mert nem akarod észrevenni. Te azt szeretnéd hinni, hogy ez a kitüntetett figyelem csak neked jár. Ez van, ha belezúgsz valakibe, nem látsz tisztán.

Ha könnyen találsz másik munkát, akkor feküdj le vele. Ha kell a munka, tartsd távol magad tőle, mert a kollégáknak se fog tetszeni, h te könnyebb munkát kapsz mint ők, mert te vagy a főnök ri.bikéje. Ki fognak csinálni, napi szintű szurkálódások lesznek, összetűzések, kis balhék, nagy balhék, és mivel ezeknek te vagy az oka, téged fognak kirakni, nem pedig mindenki mást.


A munkahelyi kefélést el kell felejteni, tudom, h izgi, meg jól telik a munkaidő, de kockázatos. Egy szót nem szóltál arról, hogy foglalt-e a pasi, lehet, h még te se tudod, de már rámásznál. :/

2016. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden ember több másikhoz is vonzódhat és van aki ezt kifejezésre juttatja, mint a főnököd. Téged is biztosan vonzanak mások is, ha jobban körülnézel.

DE ez még nem jelent semmit! Ha nem kezdeményez, akkor csak megjegyezte magában, hogy "hmm ez is egy jó kis csaj!", de valószínűleg van már párja.

Felesleges ábrándozni. Azt fogadd el, amit kínálnak! Majd, ha egy pasi elhív randizni, akkor mérlegelheted, hogy megvan-e a villámcsapás, stb.

2016. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez kemény volt.De igaz,amit én is tudok.nem 20-on éves vagyok,és nincs is célom a helyzettel.csak egyszerűen kivàncsi vagyok mit akar evvel.Komoly emberről van szó.valószínüleg nem kockàztatnà egy kósza keféléysel a munkahelyét.Nem beszélve arról,hogy én nem vagyok egy ri.i kinézetre sem,viselkedésre.visszahúzodó,konzervatív,csendes nő vagyok.Ja és csaladromboló sem lennék soha.igen van pàrja,és tiszteletben tartom a kapcsolatukat.pont ezert nem történik semmi köztünk.De sajnos ez egy piszok xar helyzet.nehez az ilyet elfolytani.főleg ha a màsikon is érzi az ember.De ezen vagyok minden pillanatban.soha nem kap visszajelzest.pedig az igazsav az bogy vonzódom hozzà.viszont màsik munkahelyet sem yzeretnek.
2016. febr. 16. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!