Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély arra, hogy másképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy másképp nézzen rám?

Figyelt kérdés
A pasi akiért teljesen odavagyok azt mondta, hogy "nagyon jó nő" vagyok, de a személyiségem/viselkedésem Neki "sok(k)" Egyébként is változtatnom kellene dolgokon, de ez azért egy elég jó motiváció... van esélyem?
2016. febr. 16. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs, elutasítás.

Ha változol más indok lesz. Nem kellesz neki most sem és akkor sem ha megváltozol. Majd tán pár év múlva. Ne törd magad. Az aki miatt meg kell változnia a jellemednek, soha nem fog elfogadni. Ez van. :(

Keress olyat, akinek jó vagy, úgy ahogy vagy. Aki önmagad miatt szeret. Az megint más, ha egy kapcsolatban változol meg, de ha azért, hogy jó legyél... nem érzed, milyen kínos?

2016. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

MAGAD miatt változz, és ne más miatt.


Esélyed: 50-50%, vagy igen, vagy nem. De azért ne éld bele magad, mert lehet, hogy pofára fogsz esni a végén.

2016. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem kínos szerintem, mert tényleg katasztrófa a viselkedésem az utóbbi időben... önző vagyok, önfejű, nem tudom elviselni, ha valami nem úgy van, ahogy én akarom... és még sorolhatnám... nem voltam amúgy mindig ilyen... :(
2016. febr. 16. 15:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első lépést már meg is tetted azzal,hogy elfogadtad a kritikát és próbálsz változni.:)Csak így tovább!
2016. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor itt jön, amit fentebb írtak. Magad miatt változz és ne azért mert más azt mondja.
2016. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Magam miatt is változni akarok, de azt is szeretném, ha Ő másképp nézne rám...
2016. febr. 16. 15:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha felismerted, hogy nem megfelelően állsz a dolgokhoz, az már jó. Megváltozni magadért kell, azért, hogy többé ne kaphasd meg ezt a kritikát, és ne kelljen attól félned, hogy aki tetszik, az nem bír majd elviselni. Már csak azért is magadért változz, mert ha ezzel a sráccal ennek ellenére sem jönne össze, akkor becsapva érezheted magad, és feladod. Amúgy nem ártana megkérdezni, hogy ha változol, akkor adna-e esélyt.
2016. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy adna-e esélyt? Azt mondta, hogy nem tudja... Barátilag biztos, hogy másképp nézne rám, a többit nem tudja, mert az érzelmeket nem lehet előre eltervezni, vagy jönnek vagy nem. Ezt mondta... De én nem akarok senki mást Rajta kívül... szóval megpróbálom...
2016. febr. 17. 08:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretek egy lányt, legyen akármilyen természete, szeretem... Ha nem szeretem, akkor ha meggebed a változásba se fogom szeretni... Max még elkönyvelem szánalmasnak, hogy még önmagát is megtöri egy pasiért...
2016. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ebben a stádiumban még nincs értelme szerelemről beszélni.

Ha vonzódok egy nőhöz, és nem csak futó kalandot keresek, akkor mérlegelem azt is, hogy vajon ki tudnék-e jönni vele hosszabb távon. A kérdező kiszemeltje jelen állás szerint a nem-re szavaz.

2016. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!