Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalon, huszonévesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon, huszonévesen nem csak elvesztegetett idő folyamatosan pár nélkül lenni?

Figyelt kérdés
Oké, az ember építheti mondjuk a karrierjét, de ezt aki akarja, párban is megteszi. Viszont ha valaki pár nélkül éli le a fiatal éveit, akkor az már úgy marad. Mintha kimaradt volna egy az egyben egy darab az életéből.
2016. febr. 16. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez ellen tenni lehet. És akkor nincs ez az érzése.
2016. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem biztos, hogy úgy marad, de valóban elvesztegetett idő. Később nem ugyanaz, lemarad esetleg dolgokról. De ha nem talál párt azt akkor sem lehet erőltetni. Mindennek van oka, rendelésre pár nem jön lehet, hogy nem áll készen egy kapcsolatra, csak maga sem tudja.
2016. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, egyébként meg senkinek semmi köze hozzá. Mindenkinek meglehetnek a maga okai, miért van egyedül akár tartósan.

Az sem feltétlenül igaz, hogy aki huszonévesen egyedül élt, az később már úgy is marad. Egy unokatestvérem (szegény nem 100%-os, de erről az apja tehet leginkább) már jócskán elmúlt 30, mikor megtalálta a hozzá illő társat, tavaly született gyerekük.

2016. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"de ezt aki akarja, párban is megteszi."

nagy tévedés. sokan akadályozzák a párjukat a haladásban, versenyeznek vele, kigúnyolják. de még ha szerető kapcsolatban is élsz, nyilván a figyelmed, érdeklődésed, időd egy részét elveszi.


"Viszont ha valaki pár nélkül éli le a fiatal éveit, akkor az már úgy marad" ezt honnan vetted?


nekem az az elvesztegetett idő, ha olyannal vagyok, aki nem adja meg, amit szeretnék. egyedül lenni nem idővesztegetés. nem csak a barátommal együtt vagyok én én.

2016. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül önként van egyedül az ember, alakulhat úgy is, hogy nem jön semmi össze. Ha így nézzük, akkor értelmetlen azzal jönni, hogy elvesztegetett idő, mert ha nem talál megfelelő párt, akkor nem tud mit tenni ellene. Viszont kényszerből, érdekből belemenni egy párkapcsolatba csak azért, hogy elmondhassa, hogy van valakije, az meg egyenesen hülyeség.
2016. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

álomvilágban élsz.


amikor angolul akartam tanulni meló mellett -> párom azt mondta, hogy majd elhanyagolom


Amikor volt egy jobb lehetőségem kijutni külföldre -> párom azt mondta, hogy biztos elfelejtem és szakítok majd vele


Volt egy vállalkozási ötletem -> párom lebeszélt róla, haver megcsinálta és most napi 4 óra munkával keres 5x annyi pénz, amiért én 180 órákat melózok 1 hónapban.



Tehát nem tanultam meg sem angolul, se nem jutottam ki külföldre, sőt vállalkozási ötletem is elúszott!


Köszönhetem magamnak, mert az akkori "páromnak", akit azóta már szerencsére kitettem.



Szerintem meg 20on évesen elvesztegetett idő bulizni járni, inni, kocsmázni, plázázni, mozizni. Ennyit erről. Nem mindenkinek az egyetlen életcélja az, hogy párt találjon!

2016. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fiatalon pont az számít elvesztegetett időnek,ha folyton kapcsolatban vagy.Szingliként építheted a saját jövőd,anélkül,hogy megpróbálna valaki befolyásolni,akár rossz irányba is,csak ezt mondjuk szerelmesen nem veszed észre.Járhatsz bulizni,sok embert megismersz és ezáltal mikor már párválasztásra kerül a sor,tudni fogod,pontosan milyen embert akarsz társadnak tudni.

A fiatalkor legyen a tapasztalatszerzés időszaka,nem kell egyből leragadni valaki mellett(csak ha tényleg úgy érzed,leélnéd vele az életed),plusz egy kapcsolat rengeteg szenvedéssel is jár.Féltékenykedés,magyarázkodások stb,akármilyen jó is egy kapcsolat,nézeteltérések mindig lehetnek.Aztán nehogy 40 évesen bánja meg az ember,hogy 20 évesen nem élt.

20L

2016. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen elvesztegetett idő, mert csinálhatsz más dolgokat helyette.


Viszont valóban vannak dolgok, amikből kimaradsz. A párkapcsolatosdit is tanulni kell, és erre talán a 20-as évek a legjobbak.


Viszont lehet, hogy neked az a naív elképzelésed van, hogy a párkapcsolat olyan, ahol mindenben támogat a másik, tehát csak pluszt ad. Hát nem! Rengeteg idő, energia, ráfordítás minden téren. (Ahogy egy előző válaszoló írta is, mikről mondott le: vállalkozás, stb.)


Szóval én azt mondom:

ha van kapcsolat, örül neki, úgyse tart örökké :)

ha nincs kapcsolat, örülj neki és foglalkozz a saját dolgaiddal!

2016. febr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!