Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez minek a hiányát jelenti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minek a hiányát jelenti?

Figyelt kérdés

A nők többsége egyszerűen tisztában sincs azzal, hogy milyen viselkedést tanúsítanak globálisan az átlagos és átlag alatti pasik iránt.


Persze mindegyik azt mondja, hogy ő nem olyan, meg kivétel, de valahogy mégis teli van ilyen történetekkel az internet.


A felismerés hiánya intelligencia mértékére vezethető vissza?


2016. febr. 16. 18:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
Nem, hanem az elv és a gyakorlat nem ugyan az, most mondhatom, hogy a külső nem számít, de ha nem tetszik nincs kémia
2016. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 A kérdező kommentje:

Itt csak azzal van a baj, hogy mindegyik lány azt mondja magáról, hogy ő nem olyan.


Aztán mégis rengeteg ilyen sztori van. Akkor mégis hogy születnek ezek a sztorik?

2016. febr. 16. 18:31
 3/88 anonim ***** válasza:

Valaki most már legyen olyan szívesen nekem fogalmazza már meg mi az, hogy valaki átlagos és átlag alatti, vagy feletti, mivel itt már annyiszor olvastam, de én még mindig nem tudom, hogy kik tartoznak az egyes csoportokba.

Mihez kell viszonyítanom ezt az átlagot?

2016. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 A kérdező kommentje:
3-as: nő vagy?
2016. febr. 16. 18:33
 5/88 anonim ***** válasza:
Igen. Egy olyan nő, aki nem érti ezeket a fogalmakat, hogy számotokra mit takar és érdeklődöm, tudásomat tágítva, hogy mit is jelent.
2016. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
96%

Azért szociálpszichológusnak ne menj...

Eleve csak a férfiaknak azon része panaszkodik, akik ilyen típusú nőkkel fut össze. Olyat még nem olvastam, hogy "hú, képzeljétek, milyen szemét volt a csaj, korrektül megmondta, hogy nem vagyok az esete". Nem veszed figyelembe azt sem, hogy a panaszkodók általában a saját projekcióikat is belevetítik a nők viselkedésébe, pl. "van barátom" = "tuti hazudott, hogy lerázzon".

Tehát a nőkre csak a férfiak egy adott csoportja panaszkodik, azok, akik korrekt viselkedést tapasztalnak a nők részéről, nem fognak itt siránkozni, tehát azzal a női csoporttal a férfi megnyilvánulásokban nem találkozol.

Viszont azok a nők, akik korrektül viselkednek, jogosan érzik magukat sértve az általánosításoktól.

2016. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 A kérdező kommentje:

5-ös: átlag feletti az a pasi, aki neked és más lányoknak is bejön.


átlagos és átlag alatti az, aki 100 lányból 1nek ha bejön...

2016. febr. 16. 18:52
 8/88 anonim ***** válasza:

Nincs se átlagos se átlag feletti pasi és nő..

az, hogy számodra jó nő vagy pasi valaki, az nem azt jelenti hogy kifog tűnni a sorból, csak mert számodra átlag felettinek tűnik.


Férfi és nő van csak.

2016. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 A kérdező kommentje:

8as: logikai bukfenc.


mivel magyarázod azt, hogy egyes férfiak bejönnek a nőknek? egyszerre többnek is? mások pedig nem?

2016. febr. 16. 18:56
 10/88 anonim ***** válasza:

Kérdező, köszönöm, pont ez a választ vártam, ezért nyíltan mondhatom neked és a magadfajtáknak, hogy értelmi szintetek a béka s..gge alatt van.


Egy Érett Egészséges gondolkodású Felnőtt ember nem csinál ilyen kategóriákat!

2016. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!