Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is a túlzott...

Szerintetek is a túlzott féltékenység az önbizalom hiányát jelenti?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 11:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem MINDEN féltékenység!
2011. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor vagyok nagyon féltékeny, ha nincs rendbe valami magammal? Szóval, ha tisztázom önmagam elmúlik?
2011. jún. 14. 11:31
 4/22 anonim válasza:
100%
igen, illetve azt is jelentheti, h tudat alatt (v akár tudatosan, de nem hiszem), te vágysz arra, ami a másikban zavar..itt a féltékenység..szóval te sztnél esetleg mással is lenni, mert más tetszik, unod a kapcsolatot, problémák vannak stb stb..
2011. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

nem


semmi baj az önbizalmammal,sőt..

de ha mindenféle könnyen kapható "hölgy" legyeskedik párom körül,akkor evidens hogy féltékeny leszek:)


De ez elmúlik amint párom elküldi őket melegebb éghajlatra

2011. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Magamból és a környezetemből indulok ki. Nem hiszem el, hogy ez ennyire egyszerű lenne, ezért vagyok kíváncsi a Ti véleményetekre is.
2011. jún. 14. 11:35
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg így van.Semmi bajom magammal, tisztában vagyok vele, hogy szeret a férjem, meg is kap itthon mindent, én is Tőle, a cég tele van topmodell csajokkal, de nem vagyok féltékeny, mert én is vagyok olyan Nő, mint azok, és ezt a férjem a tudtomra is adja.Miért?Ha féltékeny lennék, akkor nem csal meg, ha akar, akkor dehogy nem.Csak hogy nem is akar.
2011. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem még sosem zavart, hogy bárki is legyeskedik a párom körül - akármilyen nöcske, mert tudom, hogy eszébe sem jutna megcsalni. Ezzel a nöcskék csak magukat égetik - én ennél többre értékelem saját magamat, hogy ilyennel foglalkozzam.
2011. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A féltékenység (se a kicsi se a nagy) nem normális,önbizalomhiányt jelent,azt, hogy feltételezed, hogy történhet valami.

Ha nem gondolnál erre,akkor nem lennél féltékeny.

Az a féltékenység amikor a nőt utálod aki ott legyeskedik és nem a férfit, a legrosszabb, hoszen azt jelenti,hogy a nőt magadnál jobbnak tartod.Olyannak akinek elég legyeskednie és megkapja a párod.

2011. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Egy kis féltékenység úgy gondolom, hogy természetes. De a túlzott féltékenységnek lehet az oka önbizalomhiány, legalábbis nálam így volt.


Az embernek magát is meg kell tanulnia szeretni, elfogadni, hogy másokhoz is így tudjon hozzáállni, és így lesz működőképes kapcsolata is. Ez nem is olyan egyszerű, mint gondolnánk.


Ezért lehet az is, hogyha valakit sokan átvertek, megcsaltak, féltékenyebb utána. Hiszen az ilyen esetek lerombolják az ember önbizalmát is...

2011. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!