Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy meg van az oka, ha egy ferfival nem jon ossze? Hogy masnak vagy tartogatva? Vagy forditott esetben is.

Figyelt kérdés
Valami miatt az eselyes ferfival nem jon ossze semmi, es gondoltatok mar arra, hogy biztos mas var rad, aki megerdemel?
2016. jan. 10. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen :D
2016. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:
100%

A másik oldalról,de hasonlóval szoktam magam nyugtatni. Hogy ezzel is terel valaki felé az élet.

Akkor persze lehet rossz,de mindig jön valaki,akivel lehet jobb és akkor az előzőre visszagondolva csak szörnyűlködni és nevetni tudsz.

2016. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Időnként gondolok ilyesmire, aztán meg arra gondolok, hogy csak simán elpuskáztam a dolgokat és sose leszek többé boldog. Nem hiszek már semmiben, ezek a gondolatok óráról órára változnak...
2016. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ebben. Lúzer vagyok és alkalmatlan párkapcsolatra, nyilván ezért nincs és nem is volt kapcsolatom.
2016. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek a hókuszpókuszokban.
2016. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok, sosem jön össze , abban hiszek, hogy a messzibe vár az igazi.
2016. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lassan már ebben is elvesztem a hitemet.Sokszor úgy érzem,egyedül fogok megöregedni.
2016. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a sorsban. Szerintem csak a döntéseinknek a következménye az ami történik velünk és a véletlen egymásra találásokra mondjuk utólag, hogy a sors akarta így.
2016. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, legalábbis próbálkozom. Van oka annak, ha valakivel nem jött össze, az biztos. Legtöbbször persze nem látom ezt az okot. :(
2016. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon.
2016. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!