Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az exem, aki megcsalt, majd elhagyott, már a szakításunk óta boldog párkapcsolatban él, én meg fél éve csak szívok a nőkkel?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Ki tudja, ő hány hónapig keresgélt, mire megtalálta az utódodat...

Idővel te is megtalálod a párod. Addig élvezd ki, hogy szingli vagy. ;-)

2016. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Boldog párkapcsolat ..... ideig-óráig.
2016. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már régóta fontolgatta, hogy szakít veled, már nem szeret téged, így boldog tud lenni mással. Ha te is túlléptél rajta, akkor neked is sikerül majd találnod valakit, akivel boldog lehetsz, és nem fogsz irigykedni az exedre.
2016. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert hozzá hasonlítod magad
2016. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Azèrt mert ő már akkor megtalálta az utódod mikor veled volt.Addig nem dobott tèged.De majd öt is megcsalja nyugi:)
2016. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő nem foglalkozik annyit veled, mint te ővele.
2016. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
nem lehet egy kapcsolatba kívülről belelátni. sokan úgy tesznek, mintha minden tökéletes lenne.
2016. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én már túlléptem rajta, csak az igazságtalanságot nehezen viselem.
2016. febr. 17. 11:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert Ő már keresgélt akkor is,amikor még kapcsolatban voltatok és amikor talált egy potens férfit, akkor ugródeszkának használt Téged.

Még nagyon fiatal koromban volt egy barátnőm, aki hasomlóan elbánt velem, klasszikus forró váltás csinált, és egy együtt töltött éjszaka után reggel SMS-ben tette ki a szűröm, mert szerinte ez így rendbe volt, és néhány kreált indokkal tolta át a felelősséget az én nyakamba. Mondjuk sokat nem ért el vele, mert akivel kavart és aki odaédesgette magához(ismertem már régebbről, az egyik gyorsétterembe dolgozott középvezetőként, és munkát is intézett neki)az sem tudta, hogy az üzletvezetőt személyesen ismerem gyerekkorom óta, és viszonzásképpen kaptak egy búcsúajándékot... kereshettek új munkahelyet.

38F

2016. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!