Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségrés, tanácsra lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségrés, tanácsra lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal távkapcsolatban élünk, ezzel kapcsolatban adódott egy kis problémánk, egy helyzet amit nem tudom hogy kellene megoldani.

Össze akarunk költözni amint végzek az iskolával (jövőre) és úgy volt, hogy ő is pont akkor végez az egyetemmel. Azonban Nem rég kiderült, hogy neki még három éve van.

Ahol ő él, meg van győződve róla hogy ott nem jók az egyetemek, meg alapból Angliába akarunk együtt költözni és tudja hogy nekem az álmom Anglia már kiskorom óta.

Én viszont alig várom hogy együtt legyünk végre, már egy éve vagyunk párkapcsolatban (távkapcsolatban) és nagyon nehéz. Én szívesen oda költöznék ő azonban ellene van az előbb említett okok miatt...


Tanácstalan vagyok és attól félek az a plusz két év nagyon sok lesz... És így hogy évente kétszer találkozunk.nem tudom hogy működne. Nagyon szeretem és pont ezért nem akarok nélküle lenni.

Gondolkoztam azon, hogy megjelölöm az egyetemet anélkül hogy neki elmondom.

Ti mit tennétek a helyemben?

Minden segítséget köszönök:)


2016. febr. 18. 16:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*segítségre

Bocsánat, elírtam:)

2016. febr. 18. 16:08
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez most ugye nem komoly? Egy éve vagytok együtt, azt is évi két talàlkozóval??? És összeköltözés? Ne nevettesd ki magad kérlek...
2016. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez most kamu, ugye? :)

Ha nem akkor tuti barátnője van es ezért nem akarja odamenj. Egyáltalán kapcsolat ez, vagy csak te képzeled annak? :) Ez ari... évi két tali :)

2016. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:)

Ezt nevezik távkapcsolatnak.

Nyilván nem két napokat találkozunk, jött és itt volt majdnem két hónapig, most meg én megyek majd két hónapra.

Nem ez volt egyébként a kérdésem, és nem is azt kértem, hogy kinevessétek a helyzetet vagy ítélkezzetek.

2016. febr. 18. 16:33
 5/12 A kérdező kommentje:
És meglepő módon, nem mindenki csalja meg a párját. Még távkapcsolatban SEM.
2016. febr. 18. 16:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Néhány dolgot nem értek!


1, "Össze akarunk költözni amint végzek az iskolával (jövőre) és úgy volt, hogy ő is pont akkor végez az egyetemmel. Azonban Nem rég kiderült, hogy neki még három éve van. "


Hogy lehet az, hogy a jövőre végzésből "hirtelen" plusz 3 év lett????? Még, ha csúszik is az ember néhány tárggyal, akkor is max 1 vagy nagyon durva esetben 1,5 évet csúszhat...de nem 3 évet! Hát annyi maga az alapképzés is, mit csinál ő rádupláz?!


2, "így hogy évente kétszer találkozunk.nem tudom hogy működne."


Sajnos sehogy...ez nem kapcsolat...ő másik városban egyetemre jár, bulizik és ki tudja mi mindent csinál még...


3, "Én szívesen oda költöznék ő azonban ellene van"


Nem akarlak elkeseríteni, de itt valami nem kerek...

Szerintem ha igazán szeretne akkor örülne, ha egy városba élnétek, és nem ellenezné...szerintem csak hiteget az angliai költözéssel, meg úgy önmagával a kapcsolattal is...:(


27/N

2016. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Aha es persze azért nem akarja, hogy odaköltözz, mert ott nem jók az egyetemek...

Légy merész és közöld vele a következő talin hogy legközelebb már felpakolva méssz es nem is jössz haza. Ha teljesen elutasító lesz akkor tényleg nem akar veled élni.

2016. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Úgy volt először, hogy egy másik szakra jelentkezik. De végül arra ment, amire most jár és ez 3 éves, ellenben a másikkal. Ezért volt úgy, hogy jövőre ő is végez de most sajnos más a helyzet.

Másik országban él, nem csak városban. És valóban nem a legjobbak ott az egyetemek, de nekem nem az számít, tudok majd váltani.

És értem én, hogy az összes általánosítás és közhely amellett szól, hogy ő nyilván bulizik és csajozik és mindenki lehülyéz ha én azt mondom, ez nem így van. De ismerem és tudom hogy nem így van. Megjártam már egyszer kétszer másokkal, nem hagynám hogy újra megtörténjen, nincsen rózsaszín köd. Ezek puszta tények és tudom, hogy milyen ember. Nincs szó megcsalásról.

Tény, hogy ha ő akarna idejönni, nem valószínű, hogy nemet mondanék, bár elgondolkodnék, nem-e önző dolog (tudván milyen ország Magyarország, milyenek a munkalehetőséget stb).

Kétlem, hogy ha nem szeretne és csak játszana, el akarna jegyezni, mellesleg.

2016. febr. 18. 17:08
 9/12 A kérdező kommentje:

És amit kedves utoldó írt:

Igen ez az amin gondolkozom. Hogy vagy szólok neki, vagy nem is szólok csak majd közlöm vele, hogy felvettek az egyetemre és költözöm oda.

2016. febr. 18. 17:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Oké, értem! De akkor sem jó ötlet az ő tudta nélkül jelentkezni...ha másik országról van szó, akkor azért ez elég nagy felelősséggel is jár! Hisz csak rá számíthatsz majd, mindenben rá kell támaszkodnod, ott van a megfelelési kényszer is, hogy bizonyítsa majd a szüleidnek, hogy tud rád vigyázni stb...és ha valamin egyszer majd összevesztek, és te fogod magad és dühödben megindulsz világnak, ő meg összeszarja magát, hogy azt se tudja hirtelen hol keressen. Arról nem is beszélve, ha netán szakítanátok, mindenki őt hibáztatná, hogy miért "csődített" téged oda, ha ez a vége...


Szóval nem kicsi a nyomás...érdemes lenne erről nagyon komolyan elbeszélgetni! Hogy ki, mit, mikor, hogyan akar!


27/N

2016. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!