Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Időre van szükségem de oboázz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időre van szükségem de oboázz meg rendszeresen?

Figyelt kérdés

A kiszemelt srác kijelenteete hogy a volt barátnőjét még nem heverte ki. Vagyis kizárt h szerelmes legyen belém. De barátság extrákkal kapcsolatban benne van. Vagyis h verjem ki neki és cserébe ő is kényeztet. A szex pedig később.

Szerintetek elfogadjam az ajánlatot hátha lesz belőle komoly kapcsolat vagy felejtsem el? Miért mondta azt h szeretkezni okés, de kapcsolat nem? Amúgy egy nyuszi srácnak tünt egészen idàig

Nekem is van ötletem de kiváncsi vagyok a ti vélemênyetekre is

19L



2015. okt. 23. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Hmm kényeles, nem kell hallgaatni a rinyálásod/ problémáidat, de szex lesz. Kényelem szempontjábl jó.
2015. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megfelel, csináld! Ha nem felel meg, ne. Ha komoly kapcsolatban gondolkozol, akkor mást keres!
2015. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
"Hátha" reményében soha nem szabad szexkapcsolatot kezdeni, mert nagy lesz a pofáraesés.
2015. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő most csak szórakozni akar. A csak szex jellegű kapcsolattal vigyázni kell, ha te többre vágysz és gyengéd érzelmeket táplálsz iránta, veszélyes lehet, mivel nincsenek kötöttségek, simán lehet, hogy mással is összejár majd szexelni.

Én nem mennék bele ilyesmibe, csak akkor, ha nekem is eleve ez lenne a szándékom. Ha a kiszemeltedet alapvetően párkapcsolatra szemelted ki, akkor én azt tanácsolom, hogy ne menj ebbe bele.

2015. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat. :)
2015. okt. 23. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
szerintem ez így iszonyat gáz. Lapátra tenném...
2015. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3-nak igaza van.
2015. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez mitől lenne barátság extrákkal hiszen barátok sem vagytok... Ez szimpla szexkapcsolat, abból is elég gázos... Hagyd a csudába!
2015. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy belé akkor nem jó ötlet, viszont ha csak úgy-ahogy jön be, simán kihasználhatod a helyzetet....
2015. okt. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!